قیمت پتو دو نفره زنبق گل برجسته کارتن دوازده عددی

قیمت پتو دو نفره زنبق را میتوانید از کارشناسان گرفته و با قیمت های دیگر تولیدی ها مقایسه کنید تا در جریان رقابتی بودن این قیمت ها قرار بگیرید.

شرکت پاندا با تولید انبوه خود موجب آماده کردن هر چه سریع تر سفارش های خریداران شده و این عمل باعث صرفه جویی در وقت خریداران نیز میشود.

همچنین این شرکت اقلام را در کارتن های دوازده عددی بسته بندی کرده که علاوه بر تعداد زیاد این اقلام،کارتن ها از خرابی بار هنگام جا به جایی جلوگیری میکند که به نفع خریدار است و قرار داشتن تعداد زیاد اقلام در یک کارتن فضای کمتری را اشغال کرده و باروری در کانتیر نیز مزیت محسوب میشود.

قیمت پتو دو نفره زنبق گل برجسته

قیمت پتو دو نفره زنبق گل برجسته

پتوهای گل برجسته با برندهای گوناگون تولید در بازار عرضه شده اند. این پتوها به علت داشتن نقوش برجسته زیبایی دو چندانی را به پتو بخشیده‌اند.

شرکت پاندا  یکی از بزرگترین مراکز است که توانسته است متنوع ترین پتوها را با گل های برجسته و نقوشی متفاوت عرضه نماید. از بهترین تولیدات این مجموعه می ‌توان به پتوهای زنبق اشاره کرد که دارای کیفیت مرغوب و رنگ و طرح های متنوعی هستند که در این داشتن این مزیت ها از قیمت های مناسبی نیز برخوردار هستند که با افزایش حجم خرید میتواند قیمت نهایی را تا حد امکان پایین اورده و با هزینه کمتر حداکثر اقلام را خریداری نمایید.

قیمت پتو دو نفره زنبق گل برجسته

سفارش خرید انواع پتوی زنبق برای صادرات

سفارش خرید انواع پتوی زنبق برای صادرات

مدل زنبق با برخورداری از طرح‌های گوناگون گلدار و تک رنگ ساده توانسته است به ‌عنوان پتوی بسیار ایده آل از نظر طرح و رنگ مورد استفاده خریداران قرار بگیرد که بازار فروش خوبی را در بازار های داخلی و خارجی کشور های همسایه به وجود آورده است که فرصت خوبی برای تاجران فراهم کرده است که با استفاده از این فرصت میتوانند حاشیه سود مناسبی دست یابند.

فروش متنوع ترین طرح های پتوی تک نفره و دونفره زنبق از شرکت پاندا موجب شده است تا خریداران بتوانند بهترین خرید را با برخورداری از ارزان ترین قیمت ها تجربه نمایند و این شرکت در جهت راحتی خریداران اقدام به راه اندازی سایت اینترنتی برای عرضه کردن راحت تر اقلام کرده است.

پتوی زنبق لبه دوزی شده هستند؛ ابعاد تک نفره آن ۲۱۰*۱۶۰ سانتیمتر و ابعاد دو نفره آن ۲۳۰*۲۱۰ سانتی متر می باشد.

خرید پتو به قیمت تولیدی و نازل ترین قیمت

خرید پتو به قیمت تولیدی و نازل ترین قیمت

عاملی که موجب شده است تا خریداران بتوانند با رغبتی بسیار تلاش برای خرید پتوهای زنبق داشته باشند، کیفیت عالی در مقایسه با قیمت های فروش آن است.

این شرکت قیمت تمام اجناس خود را با صورت رقابتی به خریداران عرضه میکند.

شرکت پاندا امکان دسترسی به مناسب ترین قیمت های کارخانه را برای همه مشتریان آسان تر نموده است. به منظور دریافت اطلاعات دقیق از قیمت های فروش مدل های متنوع پتوهای زنبق می توانید از طریق شماره های زیر نرخ ‌های فروش بی واسطه کارخانه دست یابید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *