قیمت خرید بالش نمدی ابر از طریق سایت

بالش نمدی ابر یکی از محصولات بسیار زیبا و پر فروش شرکت پانداست. این محصول جز تولیدات فانتزی این شرکت میباشد و میتوانید در موارد متعددی از آن استفاده کنید.

شرکت پاندا در تولید این نوع بالش ها از بهترین نوع جنس و پارچه استفاده میکند از آنجایی که بالش های فانتزی نیاز به ثبات بیشتر دارند تولید آن ها از نمد، یکی از خلاقیت های شرکت پانداست که هم شکل آنها ثابت خواهد بود و دوام و طول عمر بالایی را خواهند داشت. از این رو جز محصولات بسیار پر فروش هم در سراسر ایران و هم صادرات برون مرزی می باشد.

مزیت استفاده نمد در بالش ابر چیست؟

مزیت استفاده نمد در بالش ابر چیست؟

پارچه نمد در واقع از بافته های سنتی ایرانیان است که از پشم تهیه میشود. برای تولید نمد پشم ها را طی فرایندی به کمک رطوبت حرارت و فشار درهم فرو میبرند و این باعث میشود که یک بافت یک دستی را ایجاد کنند. نمدها بسته به فشار آن بافت های متفاوتی پیدا میکند.

این نمدها در صنایع نساجی بسیار پر کاربرد هستند که شرکت پاندا با بهره گیری از این نمد ها در تولید بالش ابر به تولیدات مرغوبی دست پیدا کرده است.

نمد ها در رنگ های بسیار متنوع نیز تولید میشود و به دلیل ثباتی که این نوع پارچه دارد در تولید محصولات فانتزی بویژه بالش های ابر، فیل و… مناسب هستند.

ویژگی بالش فانتزی ابر

ویژگی بالش فانتزی ابر

این بالش ها از نمد مرغوب تولید میشوند و نمد جز پارچه هایی است که ثبات و دوام بسیار بالایی دارد و برای تولیدات عروسکی بسیار مناسب است.

بالش های ابر در سایز بندی های مختلف بزرگ، کوچک و متوسط تولید میشود و تنوع رنگ این بالش ها انتخاب را برای مصرف کنندگان راحت تر کرده است.

این بالش های نمدی به راحتی قابل شستشو در ماشین لباسشویی هستند و در برابر انواع مواد شوینده مقاوم اند و رنگ و شکل اولیه خود را از دست نمی دهند.

قیمت خرید بالش نمدی ابر

قیمت خرید بالش نمدی ابر

برای خرید بالش نمدی ابر شرکت پاندا امکان دسترسی از طریق سایت را نیز ایجاد کرده است.

شرکت پاندا ضمن ارائه انواع نمونه های بالش ابر نمدی و سایزبندی و رنگ آن، بهترین قیمت ممکن را نیز در نظر گرفته است. محصولات این تولیدی به صورت عمده و مستقیم از تولیدی به فروش میرسند و قیمتی ارزان و مناسب دارند.

به همین دلیل بسیاری از خریداران و تاجران خارجی نسبت به خرید عمده این محصول اشتیاق نشان میدهند. شما نیز میتوانید برای خرید بالش نمدی ابر و ثبت سفارش به صورت عمده از این محصول و سهیم شدن در سودآوری آن با همکاران و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *