فروش پتو ارزان قیمت دونفره مینک

فروش پتو ارزان قیمت مناسب یک انتخاب پیاپی برای خریداران و تاجران کالای خواب است.

زیرا این پتوها علی رغم قیمت مناسبی که دارند از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردارند و تنوع در طرح و رنگ آنها از دلایل عمده فروش سودآور آنهاست.

این کالاها به دلیل داشتن چنین ویژگی هایی جز اقلام صادراتی نیز میباشد و حوزه بازار فروش بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است و لذا خرید از این نوع پتوها برای شما سودآور خواهد بود.

کیفیت پتوهای مینک به چه شکل است؟

کیفیت پتوهای مینک به چه شکل است؟

پتوهای مینک در واقع نسل جدید پتوهای نمدی هستند به این صورت که در فرایند تولید مقداری با پتوهای نمدی متفاوت هستند و طی مراحلی با نزدیک کردن الیاف آن به حرارت سطح آن را از پرز خالی میکنند و به صورت یک دست و یک نواخت و بدون پرز و براق تولید میشود.

این پتوها بسیار نرم و لطیف هستند و از تراکم بسیار پایینی برخوردارند. گرمابخشی این پتوها باعث شده است تا در فصول مختلف سال نیز مورد استفاده قرار بگیرند و ضمن استفاده مداوم الیاف و شکل اولیه خود را نیز حفظ نمایند.

این پتوها به دلیل حجم کمی که دارند به راحتی به وسیله لباسشویی نیز قابلیت شستشو دارند و ثبات رنگ و سایز آنها نیز تضمین شده است.

تنوع پتوهای مینک

تنوع پتوهای مینک

پتوهای مینک به صورت یک نفره و دونفره در سایزبندی های مناسب آنها تولید میشود. این پتوها برای استفاده در بیمارستان ها نیز بسیار مناسب است و به دلیلی سبکی بسیار مناسبی که دارد بسیار مناسب استفاده برای بیماران است.

تنوع طرح های این نوع پتو به صورت گلدار، ساده، حاشیه دار، رنگی و… است و شما میتوانید متناسب با سلیقه خود به خرید این نوع پتوها اقدام نمایید.

فروش پتو ارزان قیمت چگونه امکان پذیر است؟

فروش پتو ارزان قیمت چگونه امکان پذیر است؟

فروش پتو ارزان قیمت مینک به صورت آنلاین و غیر مستقیم نیز عرضه میشود و شما با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی میتوانید برای خرید این پتوی پر کاربرد اقدام نمایید.

این پتو ضمن سبکی و راحتی و گرمابخشی ایده آلی که دارد بسیار پر طرفدار است و لذا تاجران و خریداران زیادی برای خرید آن به صورت عمده ثبت سفارش دارند. علاوه بر این این پتوها با ویژگی های مثبتی که دارند جز اقلام صادراتی به صورت انبوه به کشورهای دیگر نیز میباشد.

بنابراین برای خرید پتو ارزان قیمت و سهیم شدن در سودآوری آن میتوانید با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید و نسبت به ثبت سفارش به صورت عمده از آن اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *