تولید کننده پتو سربازی یک نفره در اصفهان

تولید کننده پتو سربازی به صورت یک نفره و دونفره عرضه محصول دارد. این پتو ها از الیاف بسیار مرغوب نمد تولید میشوند که بسیار سبک، کم حجم و کم جاست و لذا برای استفاده در تابستان و زمستان بسیار ایده آل هستند.

این پتوها جز پر فروش ترین کالاهای خواب هستند زیرا کاربردهای بسیار متنوعی ای نیز دارند و در تمام فصول سال قابل استفاده هستند. تنوع در طرح و رنگ این پتوها نیز بسیار بالاست و شما میتوانید در انتخاب دستی باز داشته باشید و خرید ایده آل خودتان را ثبت نمایید.

جنس پتوهای سربازی بیشتر از چیست؟

جنس پتوهای سربازی بیشتر از چیست؟

پتوهای سربازی بیشتر از جنس نمد تولید میشوند و نمد یک الیاف تولید شده از پشم گوسفند است که ضمن فرایند فشرده سازی که روی آن انجام میشود کیفیتی بسیار مرغوب و ایستایی قابل قبولی را ایجاد میکند و لذا در تولید پتوهای سربازی از آن استفاده میکنند.

این پتو علی رغم این که از نوعی پشم گوسفند تولید میشود کاملا ضد حساسیت و متناسب با انواع پوست است و خاصیت ضد باکتریال دارد.این پتو به راحتی عبور هوا از الیاف دارد و کاملا بهداشتی نیز میباشد.

یکی از قابلیت های بسیار مهم در تولید این پتوها ایجاد امکان شستشو به وسیله لباسشویی است که بعد از شستشو نیز شکل اولیه خود را  حفظ میکند.

پتوهای یک نفره سربازی به چه شکل هستند؟

پتوهای یک نفره سربازی به چه شکل هستند؟

پتو سربازی در ابعاد مختلفی تولید دارد و به صورت یک نفره و دونفره در سایز مناسب تولید میشود.

این پتو تنوع طرح بالایی را نیز دارد و شما شاهد پتوهایی گلدار،ببری، چهارخونه، ساده و… در آنها هستید ضمن اینکه تنوع رنگ های مختلف نیز در تولید این نوع پتوها رعایت شده است.

این پتوها ضمن این تنوع بالا از فروش بسیار بالایی برخوردارند و جز اقلام صادراتی نیز محسوب میشوند و لذا برای خرید تضمین قیمت و کیفیت آنها برای شما به صورت صد در صد اطمینان ایجاد میکند.

تولید کننده پتو سربازی به چه شکل عرضه محصول دارد؟

تولید کننده پتو سربازی به چه شکل عرضه محصول دارد؟

تولید کننده پتو سربازی به شکل عمده و فروش مستقیم از تولیدی عرضه محصول دارد و لذا شما میتوانید به راحتی و با صرف هزینه بسیار مناسب و ارزان برای خرید آن اقدام نمایید.

این پتوها ضمن ارائه نمونه ای از آنها در فروشگاه های اینترنتی امکان خرید و دسترسی دارند. لذا برای خرید از تولید کننده پتو سربازی در اصفهان میتوانید با همکاران و مشاوران ما در ارتباط باشید و برای خرید عمده آن ثبت سفارش کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *