کارخانه تولید تشک دو نفره قیمت عمده و بی واسطه

تشک دو نفره قیمت مناسب در شرکت پاندا در انواع مختلف تولیدی موجود می باشد. تشک های مسافرتی از اقسام تشک های قیمت مناسب می باشد . تشک های مسافرتی دو نفره از الیاف مختلف از جمله آکاردئون، لایکو، پشم شیشه و … پر می شود و باعث می شود تشک وزن های متفاوتی داشته باشد، در نتیجه قیمت های متفاوتی را ایجاد می کند و بنا به سفارش مشتری تشک دو نفره قیمت آن را تعیین می کند.

امروزه تشک های دو نفره مسافرتی جای تشک های پنبه ای و سنتی را گرفته اند. چرا که سبک هستند ، فضای کمی را اشغال می کنند و به راحتی جا به جا می شوند. کارخانه های تولید تشک دو نفره در شهرهای مختلفی مانند تهران، مشهد، اصفهان و… به طور فعالانه در حال تولید و عرضه می باشند. فروش این نوع تشک ها به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای صورت می گیرد.

تشک دو نفره قیمت ارزان

تشک دو نفره قیمت ارزان

قیمت تشک های مسافرتی دو نفره به عواملی مانند نوع الیاف به کار رفته ، پارچه ی مصرفی، نوع دوخت ، وزن تشک بستگی دارد. به طور کلی خرید از شرکت پاندا برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا هزینه های واسطه گری حذف شده است و به صورت مستقیم از کارخانه خریداری می شود.

صادرات تشک های قیمت مناسب

صادرات تشک های قیمت مناسب

تشک های مسافرتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان نه تنها در داخل بلکه در کشورهای مجاور نیز، با استقبال خوبی رو به رو شده است. شرکت پاندا به عنوان یکی از کارخانه های مولد، نقش خوبی را در سود آوری ایفا کرده است . این شرکت تشک های مسافرتی را در بسته بندی های مناسب به کشورهایی نظیر، عراق، ارمنستان، پاکستان و… صادر می کند.

تشک یک نفره مسافرتی مرغوب

تشک های یک نفره مسافرتی، در سایز های استاندارد تولید می شود و دارای تنوع طرح و رنگ های مختلف می باشد. این نوع تشک از الیاف های متفاوتی از جمله آکاردئون، لایکو، پشم شیشه و … پر می شود. لایکو و آکاردئون از نوع مرغوب ترین الیاف ها محسوب می شود. نوع و مقدار الیاف مصرفی بنا به سفارش مشتری تعیین می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *