خرید اینترنتی ست تشک عروسکی بزرگسال

ست تشک عروسکی در تنوع مدل در شرکت پاندا ارائه می شود. شرکت پاندا همواره در جهت جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر تلاش می کند. در نتیجه تشک های عروسکی با کیفیت و قیمت مناسبی را به مشتریان عرضه می کند. تشک های عروسکی اغلب از روی شخصیت های کارتونی از قبیل کیتی، باب اسفنجی، مینیون و… دوخته می شود.

این نوع تشک ها توسط عروسک هایی بر روی تشک دوخته می شوند و  نه تنها در سایز کودک بلکه در سایز بزرگسال نیز تولید می شود و با استقبال زیاد مشتریان نیز روبرو شده است. برای خرید ست تشک عروسکی می توانید از طریق سایت شرکت پاندا اقدام کنید. بی شک راحت ترین روش جهت خرید ، سفارش آنلاین می باشد.

قیمت ست تشک عروسکی پاندا

قیمت ست تشک عروسکی پاندا

قیمت ست تشک عروسکی برای مشتریانی که از شرکت پاندا خریداری می کنند مقرون به صرفه خواهد بود. چون تشک های عروسکی به قیمت درب کارخانه و به صورت مستقیم عرضه می شود. این امر به حذف هزینه های واسطه گری شده است.

تشک عروسکی بازی کودک

تشک عروسکی بازی کودک

نمونه ای از جدیدترین تولیدات شرکت پاندا تشک های بازی کودک می باشد. این نوع تشک ها به صورت لبه دار و معمولی وجود دارد و در تنوع مدل و رنگ ها موجود است. برای خرید و اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت پاندا مراجعه کنید.

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تشک به عنوان ملزومات ضروری خواب محسوب می شود و انتخاب آن برای نوزادان اهمیت ویژه ای دارد. تشک مسافرتی نوزاد در عین نرمی و لطافت سبک است و حمل نوزاد به کمک تشک راحت تر می باشد. الیاف به کار رفته در این نوع تشک از متریال ضد حساسیت و آلرژی استفاده می شود تا آسیبی به پوست نوزادان وارد نشود. تشک های مسافرتی نوزاد به صورت ست تشک و بالش به مشتریان ارائه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *