خرید عمده تشک برقی ماساژور مارک بهتاب

تشک برقی ماساژور ، از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا می باشد که با تولید آن، با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده است. تشک های برقی بهتاب دارای المنت های برقی هستند که موجب گرمای تشک و پخش آن به طور یکنواخت به سراسر تشک می باشد. این امر باعث می شود فرد احساس خوشایند داشته باشد و همچنین در تسکین درد های عضلانی و مفصلی نیز مفید است.

تشک برقی ماساژور دارای مزیت های زیادی از جمله ، مصرف کم، ضد آب بودن، قابلیت تنظیم حرارت، ضمانت نامه ی یک ساله، می باشد. مشتریان می توانند این تشک ها را در سه سایز استاندارد متنوع ، به صورت عمده خریداری کنند. سفارش عمده تشک برقی از شرکت پاندا برای مشتریان بسیار ارزان خواهد بود. چراکه به قیمت درب کارخانه عرضه می شود.

قیمت تشک برقی ماساژور به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک برقی ماساژور به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک برقی تحت تاثیر عواملی چون، سایز تشک ، تایمر دار بودن یا نبودن ( نوع تایمر دار گرانتر از نوع معمولی می باشد.) الیاف به کار رفته و … در بازار تشک بستگی دارد. آنچه در نهایت پس از خرید موجب رضایت مشتری میگردد خرید بی واسطه و مستقیم از کارخانه است و موجب حذف هزینه های اضافی و واسطه گری می گردد.

تولید تشک های بادی پاندا

تولید تشک های بادی پاندا

تشک های بادی پاندا از تولیدات شرکت پاندا است که بیشتر برای مصارف خودرویی استفاده می شوند. این تشک ها در زمانی که باد آن ها خالی باشد فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و در زمان استفاده سطح موج دارآن موجب می شود فرد بر روی آن سر نخورد.

کارخانه تولید تشک های برقی

کارخانه تولید تشک های برقی

تشک های برقی توسط کارخانه های تولیدی تشک در حال تولید می باشد و از معتبرترین کارخانه ها می توان به شرکت پاندا اشاره کرد که در شهرهای مختلفی از جمله تهران ، یزد، اصفهان اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *