سایت فروش تشک خوشخواب عروسکی

تشک خوشخواب عروسکی ، یکی دیگر از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا محسوب می شود که با تولید آن، با استقبال زیادی روبرو شده است. این نوع تشک ها در طرح هایی همچون خرس، مینیون، باب اسفنجی و… موجود است. این نوع تشک های بسیار نرم و راحت است که خوابی آرامی را برای فرد ایجاد میکند. معمولا این نوع تشک ها به صورت سفارشی برای مشتریان تولید می شود.

تشک خوشخواب عروسکی نه تنها برای کودکان بلکه ،برای تمامی سنین از جمله بزرگسالان نیز وجود دارد.این نوع تشک ها در ابعاد 150*200 و 150*100 تولید می شود. برای آگاهی و اطلاعات بیشتر می توانید به سایت فروش این شرکت مراجعه کنید. چرا که تمامی اطلاعات و قیمت های بروز تشک های عروسکی در این سایت درج می شود. بی شک، راحت ترین روش جهت سفارش عمده، خرید آنلاین می باشد و در وقت و انرژی مشتریان صرفه جویی می شود.

قیمت تشک خوشخواب عروسکی 

قیمت تشک خوشخواب عروسکی

تشک عروسکی در شرکت پاندا، با کیفیتی مرغوب همراه با قیمتی ارزان می باشد. چرا که خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه انجام می شود. قیمت تشک های عروسکی یکسان نمی باشد و به عواملی مانند، سایز تشک و الیاف به کار رفته ، پارچه ی مصرفی بستگی دارد.

تشک نوزاد گارد دار 

تشک نوزاد گارد دار

یکی از انواع تشک های تولیدی در شرکت پاندا، تشک نوزاد گارد دار می باشد. این نوع تشک ها سبک است و به راحتی حمل می شود. گارد این تشک ها مانع از غلت زدن نوزاد می شود. امروزه یکی از اقلام ضروری جهت تهیه سیسمونی، تشک نوزاد گارد دار می باشد.

الیاف مصرفی در تشک های عروسکی

الیاف مصرفی در تشک های عروسکی

الیافی که در تولید تشک های عروسکی بزرگسال استفاده می شود از الیاف طبیعی همچون ، لایکو، پنبه ای است . همچنین استفاده از  الیافی که در تشک های عروسکی نوزاد استفاده می شود کاملا ضد حساسیت و آلرژی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *