مرکز پخش تشک عروسکی بچه گانه

تشک عروسکی بچه گانه ، یکی از تولید خلاقانه و فعالانه شرکت پاندا می باشد و دارای تنوع و رنگ های زیبا است. این نوع تشک ها با پارچه های عروسکی و یا توسط عروسک هایی نظیر باب اسفنجی، کیتی، مینیون و… به تشک چسبانده می شوند. خرید تشک های عروسکی، به عنوان تهیه ی سیسمونی نیز بسیار مناسب است.

برای سفارش عمده تشک عروسکی بچه گانه پاندا از طریق مراجعه ی حضوری به یکی از نمایندگی ها در شهرهایی چون، مشهد، یزد، اصفهان، تهران و… مراجعه کرد و یا از طریق سایت معتبر پاندا که راحت ترین و ساده ترین روش خرید محسوب می شود، اقدام کرد. این روش برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود و سفارشات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه تحویل گرفته می شود.

جزئیات تشک عروسکی بچه گانه

جزئیات تشک عروسکی بچه گانه

تشک های عروسکی بچه گانه در ابعاد 40*45 و وزن آن ها با استفاده از بهترین الیاف حدودا 600 گرم می باشد. این نوع تشک ها ضد حساسیت و آلرژی هستند و خریداران می توانند با خیالی آسوده از این نوع تشک ها برای فرزند دلبندشان استفاده کنند.

تشک عروسکی بزرگسال

 

تشک عروسکی بزرگسال

تشک های عروسکی بزرگسال یکی از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا می باشد که با استقبال بسیار زیاد مشتریان نیز رو به رو شده است. این نوع تشک ها در طرح های متنوعی نظیر، مینیون، کیتی، پاندا، خرس و … تولید می شود و بنا به سفارش مشتریان تولید می شود.

تولید تشک نوزاد لبه دار 

تولید تشک نوزاد لبه دار

تشک های نوزاد لبه دار یکی از اقلام ضروری سیسمونی و لوازمات نوزاد محسوب می شود. چرا که سبک بوده و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد. لبه های تشک مانع غلت زدن نوزاد می شود و خوابی امن را برای آنان فراهم می کند. الیاف استفاده شده از نوع مرغوب و ضد حساسیت و آلرژی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *