قیمت روز تشک خواب عروسکی نوزاد

تشک خواب عروسکی نوزاد ، از تولیدات بروز و پرطرفدار شرکت های تولیدی از جمله شرکت پاندا می باشد که در تنوع بالا و طرح های زیبا به مشتریان ارائه می شود. این نوع تشک ها توسط پارچه هایی که نقش های عروسکی دارند و یا استفاده از عروسک هایی که بر روی تشک چسبانده می شوند وجود دارد.

تشک های عروسکی معمولا به تقلید از شخصیت های کارتونی مانند کیتی، خرس، مینیون، باب اسفنجی دوخته می شوند و پارچه های استفاده شده در تشک خواب عروسکی نوزاد کاملا ضد حساسیت و آلرژی می باشند. امروزه ،تشک های نوزاد یکی از اقلام ضروری جهت تهیه سیسمونی به شمار می رود.

برای اطلاع از تولیدات و قیمت های بروز این نوع تشک ها می توانید به سایت شرکت پاندا مراجعه کنید. چرا که این سایت هر چند ساعت یکبار برای آگاهی مشتریان بروز رسانی می شوند.

تشک خواب نوزاد لبه دار

تشک خواب نوزاد لبه دار

تشک خواب نوزاد یکی از محصولات تولیدی پرطرفدار شرکت پاندا می باشد و بهترین گزینه جهت تهیه ی سیسمونی به شمار می رود. این نوع تشک ها سبک هستند و به راحتی حمل می شوند. لبه های تشک ها مانع از غلت زدن نوزاد می شود. از این رو خوابی آرام و بی دردسر را برای نوزاد به همراه دارد.

خرید تشک خواب عروسکی نوزاد 

خرید تشک خواب عروسکی نوزاد

برای خرید تشک خواب عروسکی نوزاد می توان به یکی از نمایندگان شرکت پاندا در شهرهایی مانند، تهران، مشهد، یزد، اصفهان و… مراجعه کرد و یا از طریق سایت فروش این شرکت و خرید آنلاین اقدام نمود. بی شک، راحت ترین و بهترین روش جهت خرید عمده، خرید اینترنتی می باشد.

تشک خواب عروسکی بزرگسال

تشک خواب عروسکی بزرگسال

تولید تشک های عروسکی نه تنها در سایز کودک، بلکه د سایز بزرگسال نیز تولید می شود. از این رو با استقبال زیادی هم روبرو شده است. این تشک ها در طرح هایی مانند خرس، کیتی، مینیون و… هستند و معمولا تولید این نوع تشک ها به صورت سفارشی انجام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *