فروشندگان مستقیم پتو دو نفره

فروشندگان مستقیم پتو همواره در نظر دارند که کامل ترین محصولات در زمینه پتوهای تک نفره و دونفره و همچنین پتوهای نوزادی و … را در اختیار مشتریان قرار دهند تا از این طریق به وفادار سازی آن ها کمک نمایند. این سایت نیز با فعالیت های گسترده خود، یکی از بهترین فرصت هایی است که بتوانید انواع پتوها را به صورت عمده، خریداری نمایید.

پتوها برای فصول مختلف سال، با الیاف و اندازه های گوناگونی تولید می شوند و امروزه پتوهای مسافرتی، به عنوان یکی از کاربردی ترین پتوهایی محسوب می شوند که در تمامی فصول سال، قابل استفاده خواهند بود.

ویژگی پتوهای مسافرتی به گونه ای است که آن را برای استفاده در آپارتمان ها که فضای کمی دارند نیز مناسب نموده و همچنین می توان در جهت روتختی نیز از آن ها استفاده نمود.

فروشندگان مستقیم پتو

فروشندگان مستقیم پتو ارزان قیمت

بدون شک اینترنت و شاهراه اقتصادی گوگل از بهترین ابزارهایی است که فروشندگان مستقیم انواع پتو، می توانند محصولات خود را مستقیم و بدون واسطه به مشتریان خود عرضه نمایند.

پتوها در سه سایز و اندازه استاندارد تولید می شوند که شامل موارد زیر می باشند:

  • پتو دو نفره با اندازه های 220 * 240 و 200 * 240
  • پتو یک نفره با اندازه های 220 * 160 و 220 * 150
  • پتو بچه گانه با اندازه های 110 * 80 و 140 * 110

در خصوص جنس پتوهای موجود در بازار نیز باید گفته شود که درصد بالایی از پتوهای موجود از جنس الیاف اکریلیک و مینک هستند و از الیاف طبیعی، امروزه به میزان کمتری استفاده می شود.

انواع پتو ایرانی

سفارش انواع پتو ایرانی

فرصت ایجاد شده به شما این امکان را می دهد که انواع پتوهای ایرانی را بتوانید با بهترین قیمت ممکن سفارش دهید و در این زمینه هم می توانید برای خرید عمده پتو به صورت حضوری اقدام نمایید و هم غیر حضوری.

در جهت خرید غیر حضوری پتوهای مورد نیاز خود نیز می توانید با واحد فروش پاندا خواب ارتباط برقرار نمایید تا از این طریق بتوانید سفارشات خود را در اختیار مجموعه قرار دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *