قیمت تشک یک نفره سنتی الیاف پنبه ای

قیمت تشک های پنبه ای سنتی معمولا به خاطر کار دست و نوع مواد طبیعی مصرف شده در تشک از تشک های ابری، اسفنجی و الیافی گران تر می باشد.

معمولا افرادی که به دنبال خرید تشک های پنبه ای سنتی می باشند در مرحله اول راحتی ، دوام و کیفت برایشان در الویت قرار دارد و قیمت این تشک ها در مرحله دوم مورد توجه خریدارن قرار می گیرد.

پاندا یکی از مجموعه های عرضه کننده تشک های پنبه ای سنتی با کیفیت های استاندارد و قیمت مناسب می باشد که این محصول را در دو سایز یک نفره و دونفره با متریال های مختلف تولید و به فروش عمده می رساند.

امروزه با توجه به تولیدات انواع تشک های زمینی مدرن تشک های سنتی پنبه ای همچنان جایگاه خود را تا حدودی حفظ کرده و مشتریان خاص خود را دارد.

قیمت تشک های پنبه ای به چه مواردی بستگی دارد

قیمت تشک های پنبه ای به چه مواردی بستگی دارد

قیمت تشک های پنبه ای سنتی به عواملی از جمله جنس پارچه مورد استفاده در رویه، نوع پنبه و میزان مرغوبیت آن و همچنین میزان پنبه مورد استفاده دارد و ابعاد تشک از عوامل تاثیر گذار بر قیمت تشک های سنتی می باشد.

برخی از عوامل دیگر مانند تمیزی دوخت ، لبه دوزی ، طراحی های خاص هم در مواردی بر قیمت این تشک ها تاثیرگذار بوده است.

خرید عمده تشک های پنبه ای سنتی

خرید عمده تشک های پنبه ای سنتی

مانند دیگر کالاهای خواب تشک های پنبه ای را به صورت عمده می توانید با قیمت های ارزان تری از مراکز عمده تهیه کنید.

بازرگانی پاندا یکی از مراکز فروش عمده اینترنتی می باشد که دارای نماد الکترونیک و همچنین دارای رضایت مشتری فراوانی می باشد؛ این مجموعه علاوه بر تشک های سنتی پنبه ای دیگر ملزومات خواب را هم بصورت عمده و مستقیم به فروش می رساند.

انواع تشک های پنبه ای تولید شده

انواع تشک های پنبه ای تولید شده

سرویس خواب، تشک مهمان، تشک مسافرتی، تشک خوابگاهی و همچنین تشک های سنتی مناسب برای تخت از موارد تولیدی تشک های پنبه ای می باشد.

این تشک ها را به صورت عمده و جزئی می توانید تهیه کنید و در حوزه صادرات هم به عنوان یک کالای موفق بر روی این محصولات  سرمایه گذاری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *