صادرات تشک یک نفره مهمان با بهترین سودآوری

تشک یک نفره مهمان به عنوان یک محصول مناسب برای صادرات می باشد که سودآوری مناسبی به همراه دارد و ظرفیت قابل توجهی در کارخانه های ایران در حال تولید است.

تولید تشک های یک نفره مهمان به صورت پارچه ای و با لایه های آکاردئونی انجام می شود و یکی از بهترین جایگزین ها برای تشک های پنبه ای و پشمی سنتی می باشد.

با پیشرفت تکنولوژی و تغییر نیازهای خانواده ها، شاهد تولید تشک هایی با حجم و ضخامت پایین هستیم که کاربردهای گسترده ای داشته و حتی روند صادراتی مناسبی هم به همراه دارد.

خرید عمده 25 مدل تشک مهمان از کارخانه

خرید عمده ۲۵ مدل تشک مهمان از کارخانه

تولید تشک مهمان از کارخانه می تواند در انواع مدل های مختلف تولید شود که ۲۵ مدل که به لحاظ وزن، ابعاد، جنس الیاف داخلی، جنس پارچه و … می تواند متفاوت باشند.

تشک های vip نمونه یکی از تشک های باکیفیت هستند که تولید آن ها با ابعاد ۲۰۰ * ۹۰ سانتیمتر انجام می شود.

لایه های آکاردئون مورد استفاده در این نوع تشک ها از بهترین نوع ممکن می باشد که ضخامت بالایی داشته و می تواند طول عمر بالایی هم ارائه نماید.

تشک مهمان چی بخرم که سود خوبی داشته باشه؟

تشک مهمان چی بخرم که سود خوبی داشته باشه؟

سودآوری در زمینه تشک های مهمان می تواند اهمیت بسیار بالایی از جمله در عرصه صادرات داشته باشد.

هر کشوری با توجه به سطح اقتصادی خانواده ها، نمونه کارهای متنوعی را انتخاب می نماید و در بازار ایران، تولید تشک ها، با کیفیت ها و قیمت های مختلف، برای نیازهای مختلف انجام می شود.

به طور مثال، کشوری مانند عراق، به تشک هایی با قیمت های ارزان تر نیاز دارد و تشک های بدون زیپ، پیشنهاد مناسبی خواهد بود که سودآوری لازم را برای تاجران به همراه دارد.

صادرات انواع تشک یک نفره مهمان به عراق

صادرات انواع تشک یک نفره مهمان به عراق

روند صادرات تشک یک نفره مهمان به عراق امروزه با گسترش خوبی همراه بوده است چرا که هم ظرفیت تولید بالایی داریم و هم قیمت ها به نسبت بازار جهانی، بسیار مقرون به صرفه است.

تشک یک نفره مهمان در نمونه های بدون زیپ، با لایه های الیاف رنگی دوخته شده به پارچه های پنبه دوز تولید می شوند که قیمت های بسیار مقرون به صرفه ای دارند.

این قیمت مقرون به صرفه، نظر تاجران برای خرید عمده این محصول را جلب نموده که راه های مناسبی برای ثبت سفارش این محصول فراهم شده است و می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *