قیمت تشک یک نفره ساده مسافرتی برای خرید عمده

قیمت تشک یک نفره ساده از سایر مدل های تشک های مسافرتی ارزان تر می باشد. قابل حمل و جابه جا بودن تشک های مسافرتی اهمیت بالایی دارد پس به هنگام خرید تشک سفری یک نفره و دونفره به نوع تا شدن آنها و میزان جاگیری تشک توجه کنید.

تشک های مسافرتی معمولا سبک هستند و جابه جایشان راحت است و فضای زیادی را اشغال نمی کنند؛ برخی از انواع تشک مسافرتی طبی هستند و خوابیدن بر روی آنها نه تنها تاثیر منفی برو روی کمر نمی گذارد بلکه تسکینی برای درد های ستون فقرات می باشد.

هنگام خرید تشک های مسافرتی به برخی از ویژگی های استاندارد مانند ساختار نرم و ضد حساسیت، حالت پذیری آسان، وزن سبک و داشتن ساک حمل نقل و… توجه لازم را باید به عمل آورد.

انواع تشک های مسافرتی و قابل حمل ونقل

انواع تشک های مسافرتی و قابل حمل ونقل

تشک های مسافرتی در انواع ابعاد و اندازه، رنگ، جنس، قیمت و کیفیت گوناگون در بازار وجود دارند.

از جمله این تشک ها می توان تشک های مسافرتی تک نفره، تشک مسافرتی دونفره، تشک هوشمند ، تشک مهمان تاشو  را نام برد که بازار های فروش مناسبی دارند و کالای مناسبی برای سرمایه گذاری و صادرات می باشند.

لیست قیمت عمده تشک های مسافرتی

لیست قیمت عمده تشک های مسافرتی

یکی از تشک های مسافرتی پر فروش و ارزان قیمت تشک های ساده مسافرتی می باشد که می توانید برای اطلاع از قیمت های عمده به سایت ها و مراکز فروش عمده اینترنتی این محصول ارتباط برقرار نمایید و در صورت مناسب بودن قیمت عمده نسبت به سایر مراکز خرید خود را انجام دهید.

بازرگانی پاندا یکی از مراکز تولید کننده و عرضه کننده تشک ها مسافرتی می باشد که با قیمت تولیدی محصولات خود را بصورت عمده به فروش می رساند.

خرید تشک های مسافرتی آکاردئون

خرید تشک های مسافرتی آکاردئون

تشک های مسافرتی آکاردئونی یکی از مرغوب ترین انواع تشک های مسافرتی می باشند که با توجه به وزن لایه آکارئون استفاده شده در تولید تشک از قیمت های مختلفی برخوردار می باشند و هرچه لایه آکاردئون ضخیم تر باشد از قیمت بالا تری برخوردار می باشد، و همچنین نوع دونفره این محصول از تک نفره گران تر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *