صادرات تشک تک نفره سبک و ارزان به عراق

تشک تک نفره سبک با قیمت مناسب یکی از کالای های مناسب برای سرمایه گذاری در بازار های داخلی و حوزه صادرات می باشد.

درگذشته در تولید تشک ها از جنس پنبه استفاده می شد ولی تشک های مهمان و سفری امروزی با الیاف و اسفنج تولید می شوند که با به کار گیری تکنولوژی در دوخت و تولید این محصولات یک کالای با کیفیت  تر و با ظاهری شیک و مدرن به بازار فروش عرضه شده است.

این تشک ها  با توجه به سطح کیفیت های مختلف در هتل ها، خانه ها و یکی ازملزومات جهیزه عروس می باشند.

این تشک ها با توجه به قیمت مناسب و ویژگی ها مطلوب بسیار مورد توجه بازرگانان خارجی قرار گرفته و در کشور هایی همچون عراق استقبال بالایی  داشته است.

خرید تشک های تک نفره از اصفهان

خرید تشک های تک نفره از اصفهان

اصفهان یکی از قطب های تولید تشک های سبک و ارزان قیمت می باشد که با توجه به کیفیت های استاندارد در تولید محصول و همچنین تنوع در طرح رنگ و سایز از توجه خاصی در نظر فروشندگان عمده برخوردار می باشد.

شما به راحتی از کارخانه اصفهان هم به صورت حضوری هم از طریق روش اینترنتی به صورت عمده می توانید کالای مدنظر را تهیه کنید.

بهترین قیمت عمده تشک های سبک و ارزان قیمت

بهترین قیمت عمده تشک های سبک و ارزان قیمت

به هنگام خرید عمده یکی از موارد مورد توجه ارائه قیمت ارزان تر در کنار کیفیت استاندارد می باشد.

یکی از بهترین راهکار های خرید عمده، خرید بدون واسطه و مستقیم می باشد که اگر علاوه بر این موضوع  از طریق روش اینترنتی خرید خود را انجام دهید در زمان و هزینه خود بیشتر صرفه جویی می کنید.

تشک های مسافرتی سبک وزن زیپ دار

تشک های مسافرتی سبک وزن زیپ دار

تشک های سفری در انواع مدل های زیپ دارد و بدون زیپ تولید می شوند که نوع زیپ دار این محصول به دلیل راحتی بیشتر در استفاده و همچنین شستشوی راحت بیشتر مورد استقبال و فروش بیشتری را برخوردارد می باشد و البته لازم به ذکر است که این مورد بر قیمت گذاری تشک تاثیرگذار می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *