قیمت تشک یکنفره مهمان پارچه اعلا از کارخانه اصفهان

قیمت تشک یکنفره مهمان ، در شرکت پاندا مقرون به صرفه برای مشتریان عرضه می شود.یکی از کارخانه های این شرکت ، کارخانه اصفهان می باشد که انواع مختلفی از تشک های مسافرتی از جمله تشک یک نفره مهمان را ارائه می کند. امروزه این نوع تشک ها جای تشک های سنتی و پنبه ای را گرفته اند. زیرا علاوه بر نرم و راحتی، سبک هستند و به راحتی قابل حمل ونقل می باشند. تشک های یک نفره نسبت به تشک های دو نفره فروش بیشتری دارد. در نتیجه تنوع مدل و رنگ نیز در این سایز بیشتر می باشد.

در تولید تشک های یک نفره از پارچه و الیاف مرغوب و اعلا استفاده می شود. تشک های مهمان در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. تشک های زیپ دار قابل شستشو هستند و به دلیل اشرافیت مشتریان به داخل تشک از مرغوبیت بالاتری برخوردار است.

قیمت تشک یکنفره مهمان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک یکنفره مهمان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک در بازارهای تشک به عواملی چون، نوع دوخت، پارچه ی اعلا، الیاف مرغوب مصرفی، وزن تشک، سایز تشک بستگی دارد. این عوامل باعث قیمت های متفاوتی می شود. اما آنچه در نهایت برای مشتریان مهم می باشد خرید مقرون به صرفه است و شرکت پاندا به این امر توجه کرده و با هدف جلب رضایت مشتری فعالیت می کند.

خرید تشک یک نفره مهمان

خرید تشک یک نفره مهمان

برای خرید تشک یک نفره مهمان از یکی دو روش زیر می توانید اقدام کنید.
۱. خرید اینترنتی: امروزه، بی شک، راحت ترین روش جهت خریداری تشک های مسافرتی خرید آنلاین از سایت فروش شرکت پاندا می باشد.
۲. خرید به صورت حضوری: برای خرید حضوری می توان از طریق مراجعه به یکی از نمایندگان شرکت پاندا در شهرهای مختلف اقدام نمود.

صادرات تشک های یک نفره مهمان

صادرات تشک های یک نفره مهمان

صادرات به عنوان یک امر مهم در سودآوری کشور، شرکت پاندا گام بلندی را در این زمینه برداشته است. این شرکت تشک های یک نفره مهمان را در بسته بندی های مناسب و کاور دار به کشورهایی مانند، عراق، پاکستان، ارمنستان و … صادر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *