قیمت بی واسطه کارخانه تشک مهمان اصفهان

کارخانه تشک اصفهان یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه تولید کالای خواب است که بازار رقابتی بسیار پر سودی را در ایران و حتی صادرات برون مرزی از آن خود کرده است. این شرکت با برخورداری از بهترین خط تولید و استفاده از بهترین مواد اولیه روز دنیا توانسته محصولات بسیار با کیفیت و در تنوع بسیار بالا تولید کند. از طرفی قیمت مناسب این محصولات از اصلی ترین دلایل انتخاب این شرکت برای تجارت و سودآوری می باشد.

قیمت بی واسطه چه تاثیری بر قیمت اصلی میگذارد؟

قیمت بی واسطه چه تاثیری بر قیمت اصلی میگذارد؟

شرکت ها و تولید کنندگان کالای خواب بویژه شرکت تولیدی پاندا فروش محصولاتش به صورت عمده است و این عمده فروشی به صورت عرضه مستقیم صورت میگیرد و نتیجتا خود به خود واسطه ها حذف میشوند و دست سودجویان کوتاه می شود. زمانی که قیمتی اضاف بر قیمت اصلی روی یک کالا اعمال نشود عملا آن محصول با قیمتی واقعی و مناسب عرضه میشود و این یکی از اصلی ترین مزایای خرید از تولیدی و حذف قیمت گزاف واسطه هاست و نهایتا سودآوری منحصر به خود را خواهد داشت.

ویژگی های تشک مهمان

ویژگی های تشک مهمان

تشک های مهمان تولید شده در شرکت پاندا از ویژگی های بسیار مطلوبی برخودار هستند. و به صورت یک نفره یا دو نفره و تشک کودک ارائه میشود. تشک های مهمان با توجه به نوع کاربردشان نباید وزن زیادی داشته باشند تا بتوان به راحتی آنها را حمل و جا به جا کرد. تشک های تولید شده شرکت پاندا وزنی کمتر از ۴ کیلوگرم دارند و با توجه به الیاف مرغوب به کار رفته در آن که اغلب الیافی مصنوعی است به راحتی جریان هوا در آن جا به جا میشود. مزیتی دیگر اینکه این تشک ها به راحتی قابل شستشو هستند و به واسطه زیپی که برای آن تعبیه شده است امکان جداسازی رویه اصلی از خود تشک را داراست که کار شما را راحت تر خواهد کرد و با توجه به این ویژگی ها یکی از انتخاب های اصلی برای هتل هل و مهمان سرا ها نیز می باشد.

برای خرید بی واسطه از کارخانه تشک اصفهان په باید کرد؟

برای خرید بی واسطه از کارخانه تشک اصفهان په باید کرد؟

کارخانه تشک اصفهان برای سهولت در دسترسی و امکان مشاهده همه کالاها و ارائه تنوع محصولات خود خرید اینترنتی و انلاین را در نطر گرفته است. تا خریدارن و تاجران با صرف هزینه کم و مناسب و در زمانی کوتاه از تنوع محصولات و کیفیت محصولات شرکت آگاه شوند و نسبت به خرید اقذام کنند. بنابراین شما نیز برای بهره­مند شدن از محصولات کارخانه تشک اصفهان و خرید به صورت عمده میتوانید با همکاران و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *