صادرات تشک یکنفره ارزان مسافرتی به عراق

تشک یک نفره ، در شرکت های مختلفی تولید می شود که یکی از معتبرترین شرکت ها، کارخانه ی پاندا می باشد و تشک های متنوعی را در مدل و رنگ ارائه می دهد. این شرکت تشک های مسافرتی یک نفره ارزانی را عرضه می کند. چرا که خرید به صورت مستقیم صورت می گیرد و در آن واسطه ها حذف شده اند. به عبارتی به قیمت درب کارخانه تحویل داده می شود.

این نوع تشک ها نه تنها در ایران بلکه با شرایط بدون واسطه به کشورهای مجاور از جمله عراق نیز صورت می گیرد. تشک های یک نفره در بسته بندی های مناسب و کاور دار و با کیفیت مرغوب تولید و صادر می شود. برای خرید تشک های مسافرتی یک نفره می توان از طریق مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی ها و یا سایت فروش شرکت پاندا اقدام نمایید.

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تولید تشک مسافرتی نوزاد

در تولید تشک های مسافرتی نوزاد از پارچه و الیاف ضد حساسیت و آلرژی مصرف می شود تا به پوست نوزادان آسیبی وارد نشود. این نوع تشک ها به صورت ست تشک و بالش ارائه می شود و بسیار سبک و نرم هستند. برای اطلاعات بیشتر این تشک از طریق سکی از راه خای ارتباطی می توانید اقدام نمایید.

انواع تشک های مسافرتی یک نفره

انواع تشک های مسافرتی یک نفره

تشک های مسافرتی در دو نوع معمولی و زیپ دار تولید می شوند. نوع زیپ دار به دلیل مزایای بیشتر دارای قیمت بالاتری نسبت به نوع معمولی را دارد. قابل شستشو بودن و اشرافیت مشتریان به داخل تشک و الیاف به کار رفته در آن از مزایای این تشک می باشد.

تشک های مرغوب و با کیفیت مسافرتی

تشک های مرغوب و با کیفیت مسافرتی

اگر به دنبال تشک های مرغوب و با کیفیت می گردید، انتخاب تشک های مسافرتی با الیاف آکاردئون می تواند نیاز شما را برطرف نماید. این الیاف به صورت رشته ای باریک و فشرده هستند که باعث بالا بردن کیفیت تشک به کار می رود. هرچه آکاردئون مصرفی بیشتر باشد، مرغوبیت تشک نیز بیشتر می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *