لیست قیمت پتو دو نفره برلیان

پتو دو نفره برلیان با استفاده از الیاف پلی استر و با نقش و طرح های برجسته تولید می شود که مدل های مختلف آن از قیمت های گوناگون برخوردار بوده است. از همین رو خریداران عمده پتو مدل برلیان می توانند لیست قیمت خرید انواع پتو را در نتیجه تماس با ما، به دست آورده و اقدام به سفارش نمایند.

پلی استر از کاربردی ترین الیافی می باشد که در تولید انواع مدل پتوها مورد استفاده قرار می گیرد و در برخی موارد، شاهد ترکیب آن با الیاف دیگری همچون آکریلیک هستیم که این مسئله برروی قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

پتو برلیان از نمونه پتوهای ایرانی موجود در بازار می باشد که با جدیدترین طرح و نقش های برجسته، تولید آن ها انجام می شود.

پتو دو نفره برلیان

مشخصات پتو دو نفره برلیان

یکی از مدل پتوهای مناسب برای رده سنی بزرگسال می تواند مربوط به پتوهای برلیان باشد که هم دارای مدل های تک نفره و هم دونفره می باشد.

سایز دونفره ارائه شده به بازار برای پتوی برلیان، 220*240 سانتی متر است و شرکت نیکوبافت به عنوان تولید کننده این مدل پتو می باشد.

همچنین مهم ترین الیافی که برای تولید این پتوها مورد استفاده قرار گرفته است مربوط به پلی استر خواهد بود که سبب شده تا وزن مناسب به همراه گرمای زیاد را داشته باشد.

انواع پتو دونفره

خرید عمده انواع پتو دونفره

تولیدات پتو دونفره می تواند توسط شرکت های مختلف با ایده های گوناگون انجام شود.

از همین رو ما مرکزی را راه اندازی نموده ایم که بتوانیم تمامی این مدل پتوها را به صورت یکجا در اختیار مشتریان قرار دهیم.

با توجه به این که شاخصه قیمت می تواند برای بسیاری از مشتریان، مهم و مورد توجه باشد، از همین رو می توانید لیست قیمت انواع پتوهای موجود را دریافت نموده و بر این اساس نیز اقدام به انتخاب خود نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *