فروش اینترنتی تشک مینیون بزرگسال سایز 200 * 150

تشک مینیون ، یکی از انواع مدل های تشک زمینی عروسکی می باشد که با بهترین متریال و پارچه ها تولید می شود. این نوع تشک ها توسط شرکت های تولیدی زیادی عرضه می شود. شرکت پاندا از معتبرترین تشک های تولیدی محسوب می شود که فعالانه در این زمینه تشک های عروسکی را به فروش می رساند.

تشک های عروسکی توسط شخصیت های کارتونی و انیمیشنی طراحی و بر روی سطح تشک دوخته می شود.

تشک مینیون یکی از طرح های پرطرفدار این نوع تشک ها به شمار می رود که در سایز کودک و بزرگسال قابل سفارش می باشد. تشک مینیون بزرگسال در سایز استاندارد ۲۰۰* ۱۵۰ می باشد. برای خرید تشک بزرگسال مینیون می توانید از طریق حضوری به یکی از نمایندگی های شرکت پاندا و یا از طریق سایت فروش پاندا اقدام نمایید. بی شک، راحت ترین روش، خرید آنلاین و اینترنتی می باشد.

قیمت گذاری تشک مینیون

قیمت گذاری تشک مینیون

قیمت تشک های عروسکی تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله سایز و ابعاد تشک، وزن تشک، الیاف مصرفی ، مدل تشک بستگی دارد. بنابراین همه ی تشک های عروسکی قیمت های یکسانی نخواهند داشت. تشک عروسکی مینیون نیز مستثنی از این امر نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی اقدام نمایید.

تشک های فانتزی نوزاد گارد دار

تشک های فانتزی نوزاد گارد دار

تشک نوزاد گارد دار یکی از محصولات تولیدی خلاقانه شرکت پاندا می باشد. این نوع تشک بهترین گزینه جهت خرید سیسمونی می باشد. لبه های موجود در کناره های تشک مانع از غلت زدن نوزاد می شود و خواب آرامی را برای نوزاد فراهم می کند.

تولید تشک مسافرتی بزرگسال یک نفره

تولید تشک مسافرتی بزرگسال یک نفره

تشک های مسافرتی یک نفره در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. ‌ در تولید تشک های مسافرتی از الیاف مختلفی از جمله، آکاردئون ، پشم شیشه، لایکو، ابری و… استفاده می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *