قیمت عمده تشک مسافرتی پاندا

قیمت تشک پاندا ، به طور شفاف و بروز رسانی شده در سایت فروش شرکت پاندا قرار می گیرد و مشتریان به طور آگاهانه و دقیق می توانند با خیالی آسوده خریداری نمایند. تشک مسافرتی به دلیل سبک و کم حجم بودن نسبت به تشک های پنبه ای فروش بیشتری دارد و همچنین فضای کمتری را اشغال میکند.

این نوع تشک ها در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شود که نوع زیپ دار آن، به دلیل اشرافیت مشتریان به داخل تشک و الیاف مصرفی در آن از مرغوبیت بالاتری برخوردار است و همچنین این نوع تشک ها قابل شستشو نیز هستند. آنچه برای مشتریان اهمیت دارد قیمت تشک پاندا می باشد.

این طور باید بیان کرد که این شرکت با پایین ترین کسب سود اقدام به فروش می نماید. چراکه ، هدف این شرکت جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر می باشد. قیمت عمده تشک های مسافرتی به قیمت درب کارخانه می باشد به عبارتی به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام میگیرد.

نحوه ی خرید با قیمت مناسب تشک پاندا

نحوه ی خرید با قیمت مناسب تشک پاندا

خرید تشک های مسافرتی قیمت مناسب از طریق نمایندگی های شرکت پاندا که در شهرهای مختلفی از جمله ، تهران، مشهد، یزد، اصفهان و… می باشد، امکان پذیر است. همچنین از طریق سایت فروش شرکت پاندا می توان اقدام کرد. راحت ترین روش به یقین، خرید آنلاین و اینترنتی می باشد.

تولید تشک مسافرتی یک نفره

تولید تشک مسافرتی یک نفره

تشک های مسافرتی یک نفره نسبت به تشک های دو نفره فروش بیشتری دارد. همچنین تنوع در طرح و رنگ نیز در تولید این نوع تشک بیشتر است. این تشک ها نه تنها برای سفر، بلکه برای مهمان و مصارف روزمره نیز کاربرد دارد.

صادرات تشک های مسافرتی پاندا

صادرات تشک های مسافرتی پاندا

شرکت پاندا به عنوان یک شرکت موفق در تولید تشک، گام بلندی را در زمینه ی صادرات تشک های مسافرتی برداشته است. انواع تشک های مسافرتی در بسته بندی های مناسب به کشورهایی مانند، عراق، ارمنستان، پاکستان و … صادر میکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *