مرکز پخش عمده تشک تک نفره مسافرتی

تشک تک نفره مسافرتی ، در انواع مدل و رنگ بندی های متنوعی توسط کارخانه پاندا تولید می شود. تشک های مسافرتی بسیار سبک هستند و به راحتی جابجا می شوند. امروزه به دلیل کارایی این نوع تشک ها، جای تشک های پنبه ای و سنتی را گرفته است. این نوع تشک ها نه تنها در سفر، بلکه در مصارف روزانه و حتی مهمان نیز استفاده می شود.

قیمت تک نفره مسافرتی برای مشتریان مقرون به صرفه است و از قیمت ارزانی برخوردار می باشد. برای خرید تشک های مسافرتی از طریق مرکز پخش عمده این نوع تشک ها که در شهرهای مختلف مانند، تهران، مشهد، یزد، اصفهان و… شرکت پاندا دارای نمایندگی است ، اقدام نمایند. خرید تشک تک نفره مسافرتی از این شرکت به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می گیرد.

خرید اینترنتی تشک تک نفره مسافرتی

خرید اینترنتی تشک تک نفره مسافرتی

امروزه، بی شک ، راحت ترین روش جهت خریداری انواع تشک ها از جمله تشک های تک نفره مسافرتی، خرید اینترنتی می باشد. شرکت پاندا برای آسودگی مشتریان، تشک های تولیدی و قیمت های تشک را هرچند ساعت یکبار بروزرسانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق یکی از راه های ارتباطی این شرکت اقدام نمایید.

الیاف های مرغوب به کار رفته در تشک مسافرتی

الیاف های مرغوب به کار رفته در تشک مسافرتی

الیاف آکاردئون از انواع الیاف های مصرفی در تولید تشک های مسافرتی به شمار می رود. این نوع الیاف موجب مرغوبیت تشک های مسافرتی می شود. آکاردئون الیاف مصنوعی است که به صورت رشته ای باریک و کوچکی هستند که به صورت فشرده قرار گرفته اند. هرچه آکاردئون مصرفی بیشتر باشد، مرغوبیت تشک بیشتر می شود.

صادرات تشک های مسافرتی تک نفره

صادرات تشک های مسافرتی تک نفره

صادرات در سودآوری کشور نقش مهمی را دارد و شرکت پاندا در این زمینه گام بلندی را برداشته است. این شرکت تشک های مسافرتی را با مرغوبیت بالا و در بسته بندی های کاور دار به کشورهای مختلفی مانند، پاکستان، ارمنستان، عراق و … صادر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *