قیمت تشک های عروسکی فانتزی بزرگسال

تشک عروسکی ، توسط شرکت های تولیدی تشک در انواع مختلفی تولید می شود. کارخانه پاندا به عنوان معتبرترین شرکت های تولیدی در عرصه ی فروش تشک های عروسکی فانتزی فعالیت می کند. تشک های عروسکی برگرفته از شخصیت های کارتونی نظیر، باب اسفنجی، کیتی، مینیون و… می باشد و بسیار نرم و راحت هستند. این تشک ها نه تنها در سایز کودک، بلکه در سایز بزرگسال نیز، تولید می شود و با استقبال زیاد مشتریان رو به رو شده است.

قیمت تشک عروسکی در شرکت پاندا برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا این نوع تشک ها به صورت عمده و مستقیم عرضه می شود و در آن واسطه ها حذف شده اند، به عبارتی به قیمت درب کارخانه تحویل داده می شود.

خرید تشک عروسکی بزرگسال پاندا

خرید تشک عروسکی بزرگسال پاندا

برای خرید تشک های عروسکی از یکی دو روش جهت ثبت سفارش می توانید اقدام نمایید. امروزه روش خرید آنلاین و اینترنتی نسبت به روش حضوری مرسوم شده است و بسیار راحت و بی دردسر می توان خرید عمده ی خود را انجام داد. روش حضوری برای آن دسته از افرادی که خرید حضوری را به اینترنتی ترجیح می دهند هم از طریق نمایندگی های معتبر شرکت پاندا امکان پذیر می باشد.

تشک فانتزی مسافرتی نوزاد

تشک فانتزی مسافرتی نوزاد

تشک های فانتزی مسافرتی نوزاد به صورت ست تشک و بالش در تنوع مدل و رنگ به مشتریان عرضه می شود. این نوع تشک ها بسیار سبک و نرم هستند که از الیاف ضد حساسیت استفاده شده است تا به پوست نوزاد آسیبی وارد نشود.

تشک عروسکی بازی نوزاد

تشک عروسکی بازی نوزاد

یکی از جدیدترین مدل های تولیدی شرکت پاندا، تشک عروسکی بازی نوزاد می باشد. این نوع تشک نرم و سبک است و در عین حال، مدتی نوزاد و کودک را سرگرم می کند. این نوع تشک گزینه ی خوبی برای تهیه س سیسمونی نیز، محسوب می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *