کارخانه تولید تشک مهمان اصفهان

کارخانه تشک اصفهان ، به عنوان فعالترین کارخانه های تولیدی تشک مهمان در کشور محسوب می شود. شرکت پاندا در این شهر دارای شرکت و نمایندگی می باشد که همواره مورد استقبال و فروش مشتریان قرار گرفته است.

تشک مهمان دارای انواع مختلفی چون، تشک فانتزی، عروسکی، پسرانه، دخترانه و… می باشد. همین امر موجب شده است تا مشتریان تمام اقلام مورد نظر خود را در میان تنوع بالای شرکت پاندا انتخاب نماید و از وجود سایر شرکت ها بی نیاز گردد. تشک مهمان به دلیل کیفیت بالا، نه تنها برای مهمان، بلکه برای مصارف روزانه و مسافرت نیز مناسب هستند. ابعاد تشک های تولیدی، در کارخانه تشک اصفهان به صورت استاندارد و در سایز نوزاد و کودک، نوجوان، یک نفره و دو نفره تولید می شود.

قیمت کارخانه تشک اصفهان

قیمت کارخانه تشک اصفهان

تشکی که از شرکت پاندا خریداری میکنید به صورت مستقیم و بدون واسطه است. یعنی به قیمت درب کارخانه حساب می شود. از این رو برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود. برای خرید تشک مهمان به صورت عمده نیازی به مراجعه ی حضوری نیست. بلکه از طریق سایت شرکت پاندا میتوانید اقدام به خرید عمده ی خود نمایید.

انواع الیاف تشک مهمان 

انواع الیاف تشک مهمان

تشک های مهمان از الیاف متنوعی همچون، لایکو، آکاردئون، پشم شیشه، اسفنج پر میشوند. نوع مرغوبیت و قیمت آن ها نیز با هم تفاوت دارند و بنا بر سلیقه و نیاز مشتری تولید و عرضه می شود. الیاف آکاردئون و لایکو از نوع مرعوب آن و الیاف اسفنج از نوع ارزان ترین تشک های مهمان محسوب می شود.

کیفیت تشک مهمان به چه چیزی بستگی دارد؟

کیفیت تشک مهمان به چه چیزی بستگی دارد؟

تشک های مهمان باید چند عامل را در جهت تولید تشک مد نظر قرار گیرد. مانند:

نوع دوخت: که با دستگاه و زیبا دوخته می شود.

پارچه ی مصرفی رویه کار: از جنس اعلاء، ضد حساسیت و آلرژی باشد.

الیاف مصرفی: نرم و لطیف و از نوع مرغوب باشد.

ابعاد و سایز تشک های مهمان استاندارد باشد.

این عوامل در تولید تشک با کیفیت تاثیر میگذارد. شرکت پاندا همواره در جهت تولید محصول باکیفیت تلاش میکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *