صادرات تشک یک نفره مسافرتی پاندا

تشک یک نفره مسافرتی نسبت به تشک دو نفره فروش بیشتری دارد. به همین دلیل تنوع مدل در تشک مسافرتی یک نفره بیشتر است. انواع مختلفی از جمله تشک فانتزی، ابری، عروسکی، برقی، بادی و… دارد و هر کدام از آنها دارای مصارف مختلفی هستند. به عنوان نمونه تشک های بادی مناسب خودرو، تشک های برقی برای تسکین دردهای روماتیسمی و… مناسب هستند.

تشک های مسافرتی نسبت به تشک های سنتی و پنبه ای دارای طرفدار بیشتری در بین مشتریان می باشد. چرا که تشک های مسافرتی در عین مقرون به صرفه بودن، سبک و به راحتی قابل جا به جایی می باشد. تشک یک نفره مسافرتی از الیاف متنوعی از جمله لایکو، آکاردئون، پشم شیشه و… پر می شوند. به همین دلیل میزان ضخامت و وزن تشک متفاوت خواهد بود.

صادرات تشک یکنفره مسافرتی

صادرات تشک یکنفره مسافرتی

صادرات به عنوان یک منبع اقتصادی و سودآوری برای کشور محسوب می شود. شرکت پاندا علاوه بر تامین تشک های مسافرتی داخلی به خوبی توانسته در جهت تولید تشک مسافرتی یکنفره و صادرات آن به کشورهایی نظیر عراق، پاکستان، افغانستان و… فعالیت کند. تشک های صادراتی با بسته بندی های مناسب، کاور دار و با جنسی مرغوب عرضه می گردد.

تشک مسافرتی یک نفره فانتزی

تشک مسافرتی یک نفره فانتزی

تشک های فانتزی یکنفره یکی از محصولات تولیدی پر فروش به حساب می آید. تشک های فانتزی شامل طرح های عروسکی که بر روی تشک چاپ شده و یا همانند شخصیت های کارتونی مانند باب اسفنجی ، کیتی ، مینیون و… دوخته  می شوند. این تشک ها نه تنها برای کودک و نوزادان بلکه در سایز های بزرگسال نیز تولید می شود و مورد استقبال زیادی از مشتریان قرار گرقته است.

خرید تشک مسافرتی یک نفره

خرید تشک مسافرتی یک نفره

تشک پاندا دارای نمایندگی در شهرهایی چون، تهران، اصفهان، یزد ،مشهد و… می باشد و با مراجعه ی حضوری می توانید خرید عمده ی خود را انجام دهید. اما امروزه، با کمک اینترنت، فارغ از اینکه در کدام نقطه از کشور هستید میتوانید سفارش خود را از کارخانه به ثبت برسانید. در هر دو روش بدون واسطه و مقرون به صرفه برای مشتریان می باشد. برای کسب آگاخی بیشتر می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی اقدام کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *