خرید عمده از کارخانه تشک یکنفره در قم

کارخانه تشک در قم ، فعالانه در حال تولید و عرضه تشک های یک نفره به مشتریان می باشد. تشک یک نفره از دسته محصولاتی است که با فروش بیشتری نسبت به تشک های دو نفره می باشد . در کارخانه ی قم تشک های مسافرتی زیپ دار یک نفره فروش بیشتری داشته و در نتیجه از این نوع تشک بیشتر تولید می شود.

تشک یک نفره دسته بندی های مختلفی از جمله تشک عروسکی، مخصوص تخت، نوزاد، نوجوان، مسافرتی طبی و… می باشد. با توجه به سفارش مشتریان این انواع از تشک ها عرضه می گردد. برای خرید تشک یکنفره میتوانید به سایت شرکت پاندا سر بزنید و یا از طریق راه های ارتباطی از قیمت و تنوع محصولات باخبر شوید. شرکت پاندا آماده ی ارسال تشک های یک نفره عمده به سایر اقصی نقاط کشور می باشد. این نوع تشک ها در ابعاد استاندارد و با ضخامت های متنوعی تولید می شوند.

تشک تن آسای اسپینو

تشک تن آسای اسپینو

این مدل در قالب تشک یک نفره در شرکت پاندا تولید می شود و موقعیتی را برای خواب راحت برای افراد فراهم می کند. این نوع تشک از فنرهای پاکتی تشکیل شده است و دارای مشخصه هایی شامل: سطح حفره دار، فوم هوشمند، ریباند هشتاد کیلویی، پارچه گردبافت آلوئه ورایی می باشد.

قیمت انواع تشک

قیمت انواع تشک

قیمت مناسب بودن تشک با استحکام و دوام تشک سنجیده می شود به عبارتی به کیفیت تشک بستگی دارد. بنابراین، قیمت ارزان باید منطقی و همراه با کیفیت باشد. شرکت پاندا همواره این موارد را رعایت کرده و همواره در پی جلب رضایت مشتریان بوده است.

انواع تشک تخت یک نفره

انواع تشک تخت یک نفره

تشک های یک نفره به انواع مختلفی تقسیم می شود از جمله تشک های طبی، فنری،بدون فنر، ابری و غیره می باشد که با توجه به تنوع و این دسته بندی ها دارای قیمت های متفاوتی می شود.برای اطلاع از قیمتها و تنوع محصولات می توانید به سایت شرکت پاندا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *