شرکت تشک دونفره مهمان اصفهان

شرکت تشک اصفهان یکی از فعال ترین شرکت های تولیدی تشک دونفره در کشور می باشد. اصفهان به عنوان شهر صنعتی تاثیر زیادی بر روی تولیدات کشور و در نهایت قیمت محصول می گذارد. یکی از کارخانه های تولیدی تشک اصفهان، کارخانه پاندا است و در جهت رضایت مشتری و تولید تشک با کیفیت تلاش میکند.

تشک یکی از لوازمات ضروری خواب محسوب می شود و راحتی و آسودگی برای فرد برای خواب بسیار مهم است. از این رو انتخاب تشک مرغوب و بادوام از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تشک دو نفره مهمان نسبت به تشک های پنبه ای فروش بیشتری دارد. زیرا تشک های مهمان سبک و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

شرکت تشک اصفهان، محصولات دیگری چون، پتو، بالش، روتختی و… نیز تولید می نماید و مشتریان می توانند با خیالی آسوده تمامی لوازمات مورد نیاز خواب خود را به صورت عمده از این شرکت تامین کند.

صادرات شرکت تشک اصفهان 

صادرات شرکت تشک اصفهان

صادرات در کشور به عنوان یک منبع سودآوری برای اقتصاد کشور محسوب می شود. شرکت پاندا در زمینه ی صادرات تشک های مهمان دونفره موفق عمل کرده است و با بسته بندی ها و کاور های مناسب به کشور های نظیر، ارمنستان، عراق ، پاکستان و… صادر می شود. مرغوبیت تشک های مهمان صادراتی رضایتمندی مشتریان را به همراه داشته است.

تشک مهمان با الیاف لایکو

تشک مهمان با الیاف لایکو

تشک های مهمان از الیاف متنوعی چون آکاردئون، پشم شیشه ، لایکو، اسفنج و… پر می شوند. تشک مهمان با الیاف لایکو جزء تشک های مرغوب و پرفروش به حساب می آید. الیاف لایکو جزء الیاف طبیعی و به صورت رشته ای دراز، بسیار باریکی و به رنگ سفید هستند. قیمت تشک با الیاف لایکو بستگی به حجم و وزن لایکو مصرفی دارد.

ارزانترین تشک مهمان 

ارزانترین تشک مهمان

اسفنج الیافی است بسیار ارزان و از این رو ارزانترین تشک های مهمان، تشک های با الیاف اسفنجی  و ابری هستند. تشک های اسفنجی بسیار سبک و کم وزن هستند و در مصارف خوابگاه ها، ادارات ، آموزشگاه ها و… بیشترین کاربرد را دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *