کارخانه تشک مسافرتی ایرانی در اصفهان

کارخانه تشک در اصفهان ، به عنوان یک شهر صنعتی نقش مهمی را در تولید تشک ایفا می کند. یکی از کارخانه های فعال در این شهر، کارخانه پاندا می باشد. تشک های زیادی از جمله تشک های مسافرتی در این کارخانه تولید و عرضه می شود. در گذشته از تشک های پنبه ای برای استراحت و خواب استفاده می شده است، ولی امروزه به دلیل عوض شدن سبک زندگی تشک های مسافرتی جای تشک های سنتی و پنبه ای را گرفته اند.

تشک های مسافرتی تولیدی در کارخانه تشک در اصفهان، دارای دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شود که نوع زیپ دار آن گران تر هستند. چرا که به دلیل اشرافیت مشتری به داخل تشک از نوع خالص از الیاف استفاده می شود و نیز قابل شستشو می باشند. در کل تشک های مسافرتی سبک هستند و به راحتی جابجا می شوند.

محصولات تولیدی کارخانه تشک در اصفهان

محصولات تولیدی کارخانه تشک در اصفهان

کارخانه تشک پاندا در اصفهان نه تنها به تولید تشک بلکه، دیگر لوازمات خواب را نیز از جمله، پتو، بالش، روتختی و… نیز تولید میکند. که نه تنها به تامین نیاز داخلی بلکه در عرصه ی صادرات موفق عمل میکند و با بسته بندی های مناسب و با مرغوبیت بالا صادر می شود.

تشک مسافرتی ضخیم 

تشک مسافرتی ضخیم

هرچه از الیاف به کار رفته در تشک بیشتر باشد آن تشک وزن بیشتری دارد. از آنجایی که الیاف ها دارای وزن های مختلفی هستند، برای داشتن تشک های ضخیم و پرحجم، می توان از الیاف آکاردئونی با لایه های بیشتر استفاده کرد.

خرید تشک مسافرتی ایرانی 

خرید تشک مسافرتی ایرانی

برای خرید تشک مسافرتی می توانید با مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی های کارخانه پاندا خرید عمده خود را انجام دهید و یا از طریق سایت شرکت پاندا ثبت سفارش کنید امروزه خرید به صورت آنلاین و غیر حضوری بی دردسر تر و راحت تر می باشد و در هر دو روش فروش بدون واسطه است. از این رو برای خریدار مقرون به صرفه خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *