کارخانه تولید تشک مهمان با فروش عمده در بازار

کارخانه تولید تشک پاندا از جمله کارخانه های معتبر در این زمینه می باشد. این شرکت همواره در جهت جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر تلاش می کند. یکی از تشک های تولیدی این کارخانه تشک های مهمان می باشد که توسط نمایندگی های موجود در شهرهای مختلف از جمله تهران، مشهد، یزد، اصفهان و … به صورت فروش عمده در بازار تشک انجام می شود.

تشک های مهمان ‌ به راحتی قابل حمل و نقل می باشند و در سایزهای مختلف و دلخواه مشتریان دوخته می شوند. کارخانه تولید تشک مهمان با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه ارائه می شود. زیرا به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود. به عبارتی تشک های مهمان به قیمت درب کارخانه تحویل داده می شود.

صادرات از کارخانه تولید تشک

صادرات از کارخانه تولید تشک

شرکت پاندا به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولیدی علاوه بر عرضه ی داخلی در زمینه ی صادرات رشد بسیار خوبی داشته است. تشک های صادراتی از نوع با کیفیت بوده و به کشورهای مختلفی از جمله پاکستان، ارمنستان، عراق و … صادر می کند.

قیمت تشک های سفری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک های سفری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک های سفری به عوامل مختلفی از جمله ، وزن تشک، سایز و ابعاد تشک، نوع دوخت، پارچه ی مصرفی، الیاف به کار رفته بستگی دارد که موجب می شود، قیمت های متفاوتی را در تشک های سفری به وجود آورد. برای اطلاع از قیمت های این نوع تشک ها از طریق سایت فروش این شرکت می توانید اقدام نمایید.

الیاف های به کار رفته در تشک های سفری

الیاف های به کار رفته در تشک های سفری

الیاف های متنوعی در تولید تشک های سفری استفاده می شود. الیاف آکاردئون، لایکو، پشم شیشه و … از الیاف های پرکاربردی است که در تولید تشک ‌ سفری استفاده می شود. این الیاف هر کدام دارای کیفیت و وزن های متفاوتی می باشد که بنا به خواسته ی مشتریان قابل سفارش می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *