صادرات انواع تشک مسافرتی به پاکستان

انواع تشک مسافرتی ، توسط شرکتهای مختلف تولیدی از جمله شرکت پاندا قابل ارائه می باشد. تشک های مسافرتی به دلیل ارزان و سبک بودن جای تشک های پنبه ای را گرفته اند. این نوع تشک ها از الیاف مرغوب و پارچه های اعلا استفاده شده است.

شرکت پاندا علاوه بر عرضه ی داخلی گام بلندی را در زمینه ی صادرات برداشته است و تشک های مسافرتی را در بسته بندی های مناسب و کاور دار به کشورهای مختلفی از جمله پاکستان صادر می کند. انواع تشک مسافرتی به دو نوع زیپ دار و معمولی تقسیم می شوند. تشک مسافرتی زیپ دار به دلیل آگاهی مشتریان به داخل تشک ، از مرغوبیت بالاتری برخوردار است و در نتیجه گرانتر از معمولی می باشد. هم چنین دارای قابلیت شستشو نیز میباشد.

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تولید تشک مسافرتی نوزاد

امروزه تشک مسافرتی نوزاد، به عنوان یکی از ضروری ترین لوازمات نوزاد و تهیه ی سیسمونی می باشد. این نوع تشک ها به صورت ست بالش و تشک به فروش می رسد و دارای طرح های متنوعی می باشد. پارچه و الیاف مصرفی در تولید تشک مسافرتی نوزاد ضد حساسیت و آلرژی می باشند.

الیاف مصرفی آکاردئون در تشک مسافرتی

الیاف مصرفی آکاردئون در تشک مسافرتی

یکی از مرغوب ترین الیاف های مصرفی در تولید تشک های مسافرتی، الیاف آکاردئون می باشد. آکاردئون الیاف است به مصنوعی و به صورت نواری فشرده قرار گرفته اند. این الیاف یک انتخاب عالی جهت پر کردن تشک های مسافرتی است. هرچه آکاردئون به کار رفته بیشتر باشد مرغوبیت تشک بیشتر می شود.

تشک مسافرتی یک نفره

تشک مسافرتی یک نفره

تشک های مسافرتی یک نفره نسبت به تشک های دونفره دارای مشتری بیشتر، در نتیجه فروش بیشتری می باشد. تشک مسافرتی یک نفره به راحتی قابل حمل و نقل می باشد و در سایزهای استاندارد تولید می شود. این نوع تشک دارای طرح و مدل های متنوع و مختلفی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *