تولید کننده تشک سفری دو نفره در ایران

تولید کننده تشک در ایران ، به عنوان یکی از لوازمات ضروری برای خواب نقش مهمی را ایفا می کند. تولید کننده های زیادی در زمینه ی تشک فعالیت می کنند که شرکت پاندا یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده ی تشک سفری دو نفره در ایران می باشد.

تشک های سفری بسیار سبک هستند و به راحتی جا به جا می شوند. این نوع تشک ها نه تنها مناسب سفر، بلکه در مصارف روزانه و حتی مهمان نیز استفاده می شود. تشک های سفری در ابعاد یک نفره، دو نفره، نوزاد و نوجوان موجود می باشد. تشک سفری دو نفره نسبت به تشک های سنتی فروش بیشتری دارد. تولید کننده تشک در ایران توانسته است در زمینه ی تولید تشک خودکفا شده و شرکت های مختلفی از جمله کارخانه پاندا نیاز مشتریان داخلی را در زمینه ی تشک سفری برآورده می کنند.

خرید حضوری از تولید کننده ی تشک در ایران

خرید حضوری از تولید کننده ی تشک در ایران

در میان مشتریان، افرادی هستند که خرید حضوری را به خرید آنلاین ترجیح می دهند. برای خرید انواع تشک ایرانی می توان از طریق نمایندگی های معتبر پاندا اقدام نمود. این شرکت در شهرهای مختلفی از جمله مشهد، تهران، یزد، اصفهان و … دارای نمایندگی است که در حال خدمت رسانی و فروش تشک به مشتریان می باشد.

تشک مسافرتی نوزاد لبه دار

تشک مسافرتی نوزاد لبه دار

تشک مسافرتی نوزاد لبه دار یکی از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا می باشد. در تولید این تشک ها از الیاف و پارچه های ضد حساسیت و آلرژی استفاده شده است و به راحتی قابل حمل و نقل می باشند. لبه های موجود در اطراف تشک مانع از غلت زدن نوزاد به اطراف می شود.

صادرات انواع تشک های مسافرتی

صادرات انواع تشک های مسافرتی

تشک های مسافرتی تولید شده در شرکت پاندا علاوه بر عرضه داخلی رشد بسیار گسترده ای را در زمینه ی صادرات داشته است. این شرکت تشک های مسافرتی مرغوب و با کیفیت را به صورت بسته بندی های مناسب به کشورهای مختلفی صادر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *