صادرات تشک خوب ایرانی مهمان به عراق

تشک خوب ایرانی ، توسط کارخانه های ایرانی در حال تولید می باشد که داشتن برند و با نام و نشان بودن شرکت حائز اهمیت است. چون آسودگی خاطر را برای مشتریان فراهم می کند. شرکت پاندا از این نوع شرکت است که با دارا بودن برند و استفاده از جنس های مرغوب قیمتی ارزان و مقرون به صرفه دارد. هدف این شرکت جذب مشتری و فروش بیشتر است .

این شرکت علاوه بر تامین نیاز مشتریان داخلی به صورت فعالانه در زمینه تولید و عرضه ی صادرات می باشد و تشک های مرغوب ایرانی مسافرتی را با بسته بندی های خوب و مناسب به کشورهایی نظیر عراق، پاکستان، افغانستان و… صادر میکند.صادرات برای ایران بسیار مهم تلقی می شود. زیرا صادرات تشک از کشور ایران باعث سودآوری بیشتر و افزایش تولید و گسترش کارخانه شده است.

انواع تشک ایرانی 

انواع تشک ایرانی

شرکت پاندا تنوع زیادی را در تولید تشک  دارد. تشک طبی، ابری، مسافرتی، فانتزی، نوزاد، عروسکی و… از انواع آن میباشد که خواسته و نیاز مشتریان را به صورت یکجا برآورده می سازد.

مشخصات تشک خوب

تشک خوب دارای مشخصاتی از جمله ، نرمی و راحتی، نوع الیاف به کار رفته و جنس پارچه رویه از نوع مرغوب و دوخت تمیز باشد. شرکت پاندا همه ی این موارد را برای جلب رضایت مشتری رعایت کرده است، از این رو با استقبال زیاد مشتریان مواجه شده است.

خرید تشک ایرانی

خرید تشک ایرانی

برای خرید تشک پاندا دو راه وجود دارد. اینکه با مراجعه به نمایندگی های موجود در شهرهایی نظیر اصفهان، تهران، یزد، مشهد سفارش خود را به صورت عمده انجام دهید و یا از طریق اینترنت و آنلاین از طریق سایت شرکت پاندا بدون واسطه ثبت سفارش انجام دهید. حتی از این طریق می توانید از مشاوره های رایگان و تخفیفاتی که شرکت قرار می دهد برخوردار شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر از راه های ارتباطی با آن اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *