صادرات تشک خوب با قیمت مناسب مدل مسافرتی

تشک خوب با قیمت مناسب برای مشتریان مهم تلقی می شود. تشک خوب به معنای داشتن کیفیت بالا می باشد. شرکت پاندا با در نظر داشتن این موارد اقدام به تولید و عرضه تشک نموده است.یکی از این تشک ها که مشتریان و طرفداران زیادی دارد ، تشک های مسافرتی است که بسیار سبک و قابل حمل و نقل می باشد.

این شرکت، نه تنها،نیازهای مشتریان را فراهم می کند، بلکه تشک های مرغوب و استاندارد مسافرتی را با بسته بندی های مناسب و خوب صادر میکند. صادرات تشک خوب پاندا با قیمتی مناسب با استقبال زیاد مشتریان مواجه شده است و به کشورهایی نظیر عراق، پاکستان، صادر می شود. تشک خوب دارای ویژگی هایی نظیر نوع الیاف و جنس رویه مرغوب ،دوخت تمیز می باشد.

انواع تشک های خوب تولیدی

انواع تشک های خوب تولیدی

شرکت پاندا تنوع بالایی در زمینه ی تولید تشک دارد. تشک های طبی، مسافرتی ، نوزاد، عروسکی، بادی و… از انواع آن می باشد. هر کدام در مکان های مختلف کاربرد دارد به عنوان نمونه تشک های مسافرتی در سفر، تشک های بادی در ماشین کاربرد دارد.

خرید تشک مسافرتی

خرید تشک مسافرتی

امروزه خرید اینترنتی از سایت های معتبر، بسیار راحت تر از خرید و مراجعه حضوری است. زیرا در وقت و انرژی صرفه جویی می شود. شرکت پاندا شرایط خرید آنلاین را برای مشتریان فراهم کرده است تا سفارش خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم و عمده از کارخانه ثبت کنند.

قیمت تشک های مسافرتی

قیمت تشک های مسافرتی

تشک های مسافرتی از الیاف مختلفی از جمله، اسفنج، لایکو، آکاردئون، پشم شیشه و… استفاده می شود . تشک های مسافرتی دارای سایز و ابعاد مختلفی می باشد تا با سلیقه ی مختلف مشتریان سازگار باشد. قیمت تشک های مسافرتی بستگی به نوع الیاف پر شده ، زیپ دار بودن یا معمولی، پارچه ی دوخته شده و ابعاد آن دارد. برای اطلاع از قیمت های دقیق و به روز شده می توان از سایت شرکت پاندا استفاده کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *