آدرس کارخانه تشک مسافرتی پاندا در اصفهان

آدرس کارخانه تشک مسافرتی ، چندان اهمیتی برای خرید محصول ندارد. چرا که با خرید اینترنتی و آنلاین این شرایط  سخت سلب شده است . با این حال یکی از مواردی که باعث آسودگی خاطر مشتریان می شود آگاهی و جمع آوری اطلاعات از تولید کننده ی آن محصول می باشد. ادرس کارخانه و راه های ارتباطی در سایت این شرکت قید شده است.

کارخانه تشک اصفهان یکی از مراجع مهم و فعال در زمینه ی فروش تشک های مسافرتی پاندا می باشد. به گونه ای که فعالیت و تولید آن، تاثیرگذار بر قیمت خریدار هم می باشد. شرکت تولیدی اصفهان کاملا بی واسطه ، اقدام به فروش محصولات خود در زمینه ی تشک می نماید. از این رو دارای قیمتی منصف و ارزان است. کارخانه اصفهان حتی در زمینه ی تولید اقلام دیگر خواب، مانند پتو، بالش، روتختی و… موفق بوده است.

قیمت تشک مسافرتی 

قیمت تشک مسافرتی

عوامل متعددی در قیمت گذاری موثر هستند. الیاف های مصرفی مانند، لایکو، اسفنج، پشم شیشه، ابری و… همچنین نوع پارچه ی مصرفی ،ابعاد و سایز تشک میتواند در قیمت گذاری تاثیرگذار هستند. در هر حال شرکت پاندا برای جذب مشتری و رفاه خریداران قیمتی ارزان در نظر گرفته است.

تولیدی تشک مسافرتی

تولیدی تشک مسافرتی

یکی از اقلام ضروری خواب تشک می باشد. و مربوط به همه ی رده های سنی است. کارخانه های متعددی در صدد برآورده ساختن این نیاز ضروری شده اند.

یکی از این تولیدی ها شرکت پاندا که نمایندگی های بسیاری در شهرهایی نظیر مشهد، تهران، اصفهان، یزد و… است. به دو صورت حضوری و غیر حضوری( آنلاین)  می توانید اقدام به خرید عمده ی خود نمایید.

صادرات تشک از اصفهان

صادرات تشک از اصفهان

اصفهان به عنوان یک شهر صنعتی نقش بسیار مهمی در تولید انواع تشک دارد. امروزه کارخانه اصفهان در تولید تشک مرغوب و بسته بندی های مناسب و خوب تلاش در صادرات موفق داشته است. به گونه ای که روز به روز به تولید محصولات صادراتی افزایش پیدا میکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *