صادرات تشک ارزان و با کیفیت مهمان به پاکستان

تشک ارزان و با کیفیت ، در کنار هم باید اتفاق بیفتد تا منجر به جلب رضایت مشتری شود. قیمت ارزان و با کیفیتی بالا، حرفه و تخصص شرکت پاندا است که فعالانه در حال عرضه انواع تشک بخصوص تشک های مهمان است. این شرکت گام بزرگی را در جهت تولید و فروش عمده به کشورهای خارجی از جمله پاکستان نموده است.

تشک های مهمان با جنس مرغوب ، کاوردار و بسته بندی های خوب و مناسب صادر می شوند. علاوه بر پاکستان در کشورهای عراق، ارمنستان، افغانستان و… دارای مشتری است و صادرات انجام می شود. کیفیت یک تشک شامل جنس الیاف مرغوب، جنس پارچه رویه اعلاء، سایز و ابعاد استاندارد می باشد که در کارخانه پاندا این موارد رعایت می شود.

انواع تشک مسافرتی

انواع تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی به دو نوع زیپ دار و معمولی تقسیم می‌شوندتشک های زیپ دار از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند؛ چرا که از الیاف های بهتری استفاده شده است و همچنین به راحتی شسته می شود، ولی تشک های معمولی به راحتی شستن می‌شوند، چون رویه کار از الیاف جدا نمی شود.

قیمت تشک اسفنجی 

قیمت تشک اسفنجی

یکی از ارزانترین تشک های مسافرتی مربوط به تشک های اسفنجی می باشد. تشک های اسفنجی بیشتر در مصارف خوابگاهی و اردوگاهها استفاده می‌شود. تولید این نوع تشک ها اغلب به صورت یک نفره انجام می‌شود که بسیار سبک هستند. برای سفارش این نوع تشک به صورت عمده می توانید به سایت شرکت پاندا مراجعه نمایید.

تشک مهمان الیافی

تشک مهمان الیافی

در گذشته از تشک های الیاسی پشم و پنبه استفاده می شده است. ولی امروزه به دلیل گران بودن پشم و پنبه برای خریداران منسوخ نمی باشد. امروزه، از تشک های استفاده می شود که دارای الیاف پشم شیشه ،آکاردئون و یا لایکو استفاده می‌شود که در کنار مرغوبیت دارای هزینه پایین تر می باشد و همچنین سبک تر و قابل حمل و نقل هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *