عمده فروشی تشک ارزان مسافرتی مشهد

تشک ارزان مشهد از کیفیت بالایی برخوردار است و در حال سفارش عمده در حجم بالایی است. شهر مشهد به عنوان یک شهر مهم در تولید و  عمده فروشی تشک می باشد. یکی از کارخانه هایی که در شهر مشهد به صورت فعالانه و خلاق در حال تولید تشک مسافرتی می باشد، شرکت پاندا است.

شرکت پاندا علاوه بر در شهر مشهد در شهرهای دیگری مانند یزد، اصفهان ،تهران و غیره در حال فعالیت و تولید می باشند. خرید از این شرکت به صورت عمده انجام می‌شود و یکی از مزایایی که برای مشتریان و خریداران دارد این است که ،بدون واسطه انجام می شود. بنابراین؛ دارای قیمتی ارزان و مقرون به صرفه خواهد داشت.

بورس تشک لایکو

بورس تشک لایکو

شهرهای زیادی در کشور وجود دارد که تشک مسافرتی تولید میکنند. از آنجایی که تشک از جنس لایکو محبوبیت بیشتری برای مشتریان دارد، تولیدی مشهد دارای قیمت ارزان تری نسبت به سایر تولیدی ها دارد. یکی از این تولیدی ها کارخانه پاندا است که تشک با جنس الیاف لایکو عرضه می کند.

تشک مسافرتی مدل زیپی

تشک مسافرتی مدل زیپی

این نوع تشک مسافرتی دارای جنس رویه اعلا و الیاف سه لایه پنبه ای و دارای انعطاف پذیری بالا می باشد. مدل زیپی برای خریداران این امکان را ایجاد می کند که از کیفیت الیاف مطمئن شوند. هم چنین قابل شستشو نیز می باشند. شرکت پاندا آماده ی فروش عمده به خریداران از طریق سایت می باشد. تنوع تشک ها هر چند ساعت برای مشتریان به روز رسانی می شوند تا خریداران انتخابی مطمئن داشته باشند.

خرید تشک مسافرتی 

خرید تشک مسافرتی

برای خرید این محصول میتوان با مراجعه حضوری و خرید از نمایندگی ها و یا از طریق سایت شرکت پاندا به صورت مجازی و اینترنتی سفارش عمده ی خود را انجام دهید. امروزه خرید اینترنتی مرسوم شده است و شرکت پاندا این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است و در کنار آن می توان از مزایای مشاوره تلفنی رایگان و تخفیفاتی که این شرکت برای خریداران در نظر می‌گیرد بهره‌مند شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *