صادرات تشک ارزان دونفره مسافرتی به افغانستان

تشک ارزان دونفره ، صرفا به معنای بی کیفیت بودن نیست. بلکه گویای سودآوری کمتر توسط فروشنده می تواند باشد. تشک دو نفره مسافرتی یکی از پر فروش ترین محصولات یک شرکت می باشد. چون نسبت به تشک های دو نفره معمولی سبک تر هستند و در عین حال آسودگی مورد نظر را دارا است. شرکت پاندا یکی از بهترین تولید کننده ی تشک دونفره مسافرتی در ایران می باشد که با هدف جذب مشتری فعالیت کرده و قیمتی ارزان و مقرون به صرفه تعیین میکند.

شرکت پاندا در جهت کیفیت بالا و رضایت مشتری بسیار موفق بوده و امروزه اقدام به صادرات به کشورهای مجاور نموده است. یکی از این کشورها، کشور افغانستان است . تشک های دونفره مسافرتی صادراتی با کیفیت بالا، بسته بندی های مناسب و کاوردار ارسال می شوند. این نوع تشک ها طرفداران دیگری در سایر کشورها نظیر پاکستان، عراق، ارمنستان و… دارد و به این کشورها نیز صادر میگردد.

تولیدی تشک مسافرتی 

تولیدی تشک مسافرتی

تولیدی های زیادی در سراسر ایران وجود دارند که در زمینه ی تشک فعالیت می کنند. شرکت پاندا نیز در شهرهای مختلف ایران از جمله مشهد، اصفهان، یزد، تهران و… نمایندگی دارد و به صورت فعالانه در حال تولید محصولات تشک می باشد.

تشک زمینی طبی

تشک زمینی طبی

تشک های طبی هم نام دیگر تشک های مسافرتی می باشد و توسط استانداردهای خاص در حال تولید میباشد.تشک های طبی زمینی یکی از اقلام مورد نظر مشتریان می باشد. برای سفارش و خرید عمده می توانید از طریق سایت شرکت پاندا اقدام نمایید.

تشک بادی دو نفره

تشک بادی دو نفره

تشک بادی از مجموعه تشک های مسافرتی است که بیشتر در ماشین استفاده می شود و بسیار سبک و قابل حمل و نقل است. این نوع تشک دارای سطح موج دار جهت حفظ تعادل فرد را دارد و جزء مزیت های تشک محسوب می شود. می توانید تشک بادی را از طریق سایت شرکت پاندا به صورت عمده خریداری نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *