قیمت تشک ارزان یک نفره مهمان از اصفهان

قیمت تشک ارزان یک نفره که در کارخانه اصفهان تولید می شود با کیفیت بالا ، هزینه کم و ارزان می باشد. چون هدف از قیمت پایین جذب مشتری و با سودآوری کم می باشد. تشک های یکنفره مهمان از دسته تشک هایی است که بیشترین تولید و فروش را داشته است. تشک مهمان همان تشک مسافرتی هم محسوب می شود، زیرا سبک بوده و به راحتی قابل حمل است.

تشک های یک نفره متعددی در کارخانه اصفهان تولید می شود، ولی یکی از مرغوب ترین تشک های یکنفره مربوط به تشک های سه کیلویی و با پارچه ی اعلاء می باشد. تشک های متنوع دیگری نیز در وزن های مختلف از 1800 گرم تا 3400 گرم نیز تولید می شوند. تشک های یک نفره مسافرتی در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند که نوع زیپ دار گرانتر از نوع معمولی می باشد.

تشک ابری یک نفره

تشک ابری یک نفره

تشک ابری یکی از نمونه تولیدات تشک های مسافرتی است. نوع الیاف به کار رفته در این نوع تشک ها می تواند ابرهای فشرده و یا معمولی باشد که همین امر در قیمت گذاری تشک ابری تاثیر گذار است. تشک های ابری مناسب خوابگاه ها، موسسات، آموزشگاه ها و… است.

تشک vip یک نفره

تشک vip یک نفره

تشک یک نفره vip، در ابعاد 90*200 سانتی متری و با وزن 3500 گرمی می باشد. بسیار مرغوب ، با کیفیت و دارای بسته بندی های مناسب است که به صورت فعالانه شرکت پاندا در حال تولید و عرضه این محصول می باشد.

تشک یکنفره مسافرتی اصفهان

تشک یکنفره مسافرتی اصفهان

اصفهان یکی از بزرگترین و بهترین مرجع برای تولید در زمینه ی تشک است. به گونه ای که فعالیت این کارخانه در تعیین قیمت گذاری موثر است. برای سفارش به صورت عمده از کارخانه اصفهان می توان از سایت و راه های ارتباطی با این شرکت اقدام نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *