خرید تشک تک نفره ارزان سفری ایرانی

خرید تشک تک نفره ارزان ، در سایت ها و نمایندگی ها ی معتبر امکان پذیر است. یکی از این شرکت های معتبر، کارخانه ی ایرانی پانداست که نه تنها خواسته ی مردم داخلی را فراهم کرده است بلکه حجم بالایی را در زمینه ی صادرات تولید می کند. تولید تشک تک نفره از دسته تشک هایی است که با استقبال خوبی مواجه شده است و فروش بالایی را در میان مشتریان دارد.

تشک تک نفره مسافرتی در مدل ها و سایز های متنوع تولید می شود تا بتواند خواسته ی مشتریان را به بهترین نحو برآورده سازد. این نوع مدل تشک بسیار سبک و قابل جابجایی است. تشک مسافرتی تک نفره با الیاف متفاوتی پر می شود که در وزن و در نهایت روی قیمت آن، تاثیر می گذارد.

تشک تک نفره مسافرتی اصفهان

تشک تک نفره مسافرتی اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای مهم در تولید انواع تشک مخصوصا تشک تک نفره است. کارخانه ی پاندا در اصفهان نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کند تا حدی که میزان تولیدی، بر روی قیمت گذاری شرکت ، تاثیر گذار است. این کارخانه دو نوع تشک مسافرتی ، تشک های زیپ دار و معمولی را تولید می نماید که تشک های زیپ دار مرغوب تر از معمولی است.

قیمت تشک مسافرتی تک نفره

قیمت تشک مسافرتی تک نفره

قیمت تشک های مسافرتی با توجه به وزن، جنس و نوع الیاف به کار رفته در آن دارد. سایز استاندارد تشک 185*85 می باشد که اگر با الیاف های رنگی پر شود، بدون زیپ باشد و جنس رویه از پارچه های پنبه دوزی فیلامنت باشد ، از نوع ارزانترین تشک مسافرتی تک نفره محسوب می شود. قیمت های تشک به طور مداوم در سایت شرکت به روز رسانی و درج می شود.

خرید تشک تک نفره

خرید تشک تک نفره

خرید انواع تشک از جمله تشک تک نفره مسافرتی، با مراجعه به نمایندگی های موجود در شهرهایی نظیر اصفهان، یزد، مشهد و… امکان پذیر است. اما امروزه خرید حضوری و سنتی کنار رفته و جای خود را به خرید اینترنتی و آنلاین داده است. شرکت پاندا از این قاعده مستثنی نیست و به راحتی از طریق سایت این شرکت این امر میسر شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *