قیمت تشک ارزان تک نفره مسافرتی پاندا

قیمت تشک ارزان تک نفره در سایت شرکت پاندا قید می شود. و هر چند ساعت یکبار قیمت ها و مدل های جدید تشک های تک نفره به روز رسانی می شوند. قیمت تشک مسافرتی تکنفره با توجه به جنس مرغوب پارچه و الیاف مصرفی متفاوت است؛ ولی هدف شرکت پاندا جذب مشتری با سود کمتر می باشد.

بنابراین مشتریان با خیالی آسوده از قیمت می توانند ثبت سفارش انجام دهند. تشک مسافرتی تک نفره از بیشترین محصولاتی است که به فروش می رسد و زمینه ی مناسبی را برای سودآوری و صادرات آن به وجود آورده است.

تشک های تک نفره مسافرتی برای مصارف روزمره خانگی و برای مهمان نیز قابل استفاده می باشد. دارای وزن و حجم کم هستند و به راحتی جابه جا و حمل و نقل می شوند. این نوع تشک ها بسیار متنوع و مدل های زیادی دارد و در ابعاد مختلفی تولید می شود و  این سایز های تولیدی دارای ابعاد استاندارد می باشد.

تشک های مسافرتی تکنفره صادراتی

تشک های مسافرتی تکنفره صادراتی

تشک های متعددی برای صادرات تولید و عرضه میشوند، شرکت پاندا موفق به صادرات به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان و… می باشد و در بسته بندی های مناسب و زیبا با جنس و الیاف مرغوب صادر می شوند. صادرات این تشک ها باعث توسعه و گسترش کارخانجات شرکت پاندا می شود.

انواع تشک های مسافرتی

انواع تشک های مسافرتی

تشک های مسافرتی در دو نوع زیپ دار و معمولی طراحی و تولید شده اند. نوع زیپ دار معمولا از نوع مرغوب تری هستند، چون مشتریان برای دیدن کیفیت میتوانند زیپ را باز کنند و اطمینان حاصل کنند . مدل زیپ دار کمی گران تر از معمولی می باشد.

خرید تشک تکنفره مسافرتی

خرید تشک تکنفره مسافرتی

برای خرید تشک تکنفره، می توان از سایت و نمایندگی های موجود در شهرهای مختلفی مانند تهران، اصفهان ، یزد و… استفاده کرد. بی شک، سفارش و خرید به صورت عمده از طریق آنلاین و اینترنتی بسیار راحت تر و مقرون به صرفه خواهد بود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *