اعلام قیمت پتو دو نفره نگار یزد از کارخانه

قیمت پتو دو نفره نگار یزد که شامل پتو پریما،پروانه و درناز و… میباشد مستقیما از خط تولید کارخانه شرکت پاندا اعلام و به دست مشتری میرسد که باعث معقول و پایین بودن قیمت های این شرکت شده است.

برای آگاهی از لیست قیمت ها میتوانید با تیم فروش کارخانه یعنی کارشناسان فروش شرکت پاندا تماس حاصل فرمایید تا کاملترین اطلاعات را در دسترس شما قرار دهند.

کارخانه نگار یزد با تولید متنوع پتو در صنعت صادرات از رقبا پیشی گرفته و تبدیل به برند جهانی شده است.

این پتو ها علاوه بر طرفداران داخلی صاحب طرفداران پر و پاقرص خارجی نیز هست.

مشخصات و قیمت پتو پریماه

مشخصات و قیمت پتو پریماه

در میان تولیدات این کارخانه پتو پریماه حائز اهمیت است.

یکی از بهترین پتو ها برای صادرات پتوی پریماه است.

این پتو تک نفره وزنی معادل ۳۱۰۰ گرم با ابعاد ۲۲۰*۲۴۰ سانتی متر و دو نفره در ابعاد ۲۱۵*۲۳۰ سانتی متر  در رنگ هاه و طرح های گوناگون تولید و به بازار عرضه میشود که باعث جلب توجه تاجران و خریداران عمده شده است.

همچنین این پتو ها دارای طرح و نگار های برجسته است.

این پتو ها در کارتن های ۸ عددی برای دو نفره و ۱۲ عددی برای یک نفره بسته بندی میشوند که شما میتوانید برای سفارش عمده در نظر بگیرید.

قیمت پتو دو نفره نگار یزد

قیمت پتو دو نفره نگار یزد

این مدل پتو به دلیل ساده بودن و متنوع بودن رنگ ها و طرح های آن از قیمت ها بسیار مقرون به صرفه برخوردار بوده که سبب مورد توجه قرار گرفتن این محصولات برای تاجران زیادی قرار بگیرد.

پس از معرفی مشخصات پتو های نگار یزد نوبت به معرفی قیمت پتوهای دو نفره نگار یزد رسیده که میتوانید با تماس با شماره های زیر از نرخ قیمت ها اطلاع یابید.

همچنین این پتو ها به دلیل گرمایش خوب در ترکیه و ارمنستان فروش و سود آوری خوبی برای فروشنده ها دارد.

صادرات به کشور های سردسیر

صادرات به کشور های سردسیر

کشور های سردسیر مانند ترکیه و ارمنستان به دلیل نبود ذخایر طبیعی از جمله گاز و وسایل گرمایشی زیادی در زمستان ندارد و به همین دلیل نبود منابع کافی هزینه های مصرف این نوع منابع به شدت بالا و گران است.

تاجران درصدد برآورده کردن نیاز های بازار هدف تصمیم به صادر کردن پتو های ایرانی مرغوب که توان نگهداری گرما را دارند که از جمله این پتو ها،پتو های تولید شده در شرکت پاندا بوده که همه پتو ها با قیمت های متفاوت ولی کیفت یکسان هستند که گزینه عالی برای خرید عمده و تجارت است.

شما نیز میتوانید از طریق این محصولات به سود آوری خوبی برسید.

اگر قصد خرید دارید میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *