عمده فروشی سرویس تشک مسافرتی یک نفره ۱۸۵* ۸۵ سانتی متر

سرویس تشک مسافرتی توسط شرکت های تولید کننده از جمله شرکت پاندا به مشتریان عرضه می شود. تشک های مسافرتی انواع مختلفی دارند و با الیاف متنوعی مانند، ابر، آکاردئون، لایکو و … پر می شوند. هر کدام از این الیاف ها، وزن های متفاوتی را به تشک می دهد که در قیمت گذاری تاثیرگذار می باشد.

این شرکت انواع مختلفی از تشک های مسافرتی را در تنوع و کیفیت بالا تولید می کند و به صورت سرویس تشک مسافرتی ارائه می کند. تشک های مسافرتی در سایز دو نفره و یک نفره در شرکت تولیدی پاندا موجود می باشد و تشک یک نفره ۱۸۵* ۸۵ از فروش بالاتری نسبت به سایر تشک های مسافرتی دارد.  فروش تشک مسافرتی یک نفره به صورت عمده انجام می شود.

قیمت سرویس تشک مسافرتی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سرویس تشک مسافرتی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت گذاری تشک های مسافرتی به عوامل مختلفی از جمله، وزن تشک، نوع الیاف به کار رفته، سایز و ابعاد تشک و نوع پارچه مصرفی بستگی دارد. با این حال خرید از شرکت پاندا برای مشتریان مقرون به صرفه است و برای مشتریان ارزان خواهد بود. زیرا به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه تحویل داده می شود.

انواع تشک های مسافرتی تولیدی

 

انواع تشک های مسافرتی تولیدی

تشک های مسافرتی به دو نوع تشک های زیپ دار و معمولی تقسیم می شوند. تشک های مسافرتی زیپ دار به دلیل مزایایی چون، قابل شستشو بودن، کاربرد الیاف مرغوب، اطمینان مشتریان از کیفیت تشک های تولیدی ، گرانتر از تشک های معمولی می باشند.

صادرات تشک مسافرتی پاندا

صادرات تشک مسافرتی پاندا

تشک های مسافرتی تولیدی پاندا علاوه بر تامین و ارائه مشتریان داخلی ، نقش موثری در افزایش درآمد کشور داشته و تشک های مسافرتی مرغوب و باکیفیت را به کشورهایی نظیر، پاکستان، ارمنستان، عراق و … صادر می کند. تشک های صادراتی به صورت کاور دار و بسته بندی های مناسب انجام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *