صادرات تشک مسافرتی سبک و ارزان به عراق

تشک مسافرتی سبک ، توسط شرکت های تولیدی از جمله شرکت پاندا که یکی از بهترین شرکت های تولید کننده ی تشک مسافرتی محسوب می شود، به مشتریان ارائه می گردد. تشک های مسافرتی از الیاف های متنوعی پر می شوند که در نهایت در قیمت گذاری آن موثر هستند. زیرا دارای کیفیت و وزن های متفاوتی خواهند بود.

تشک مسافرتی، تشک هایی سبک هستند و به راحتی جا به جا می شوند. شرکت پاندا، تشک مسافرتی سبک، با کیفیت و ارزان را علاوه بر ارائه و عرضه ی داخلی به کشورهای مختلفی از جمله، ارمنستان، پاکستان، عراق و … صادر می کند. تشک مسافرتی صادراتی در بسته بندی های مناسب و کاوردار و با قیمتی ارزان صورت میگیرد.

خرید تشک مسافرتی سبک

خرید تشک مسافرتی سبک

خرید تشک مهمان سبک از دو روش حضوری و اینترنتی صورت می گیرد. در روش حضوری با مراجعه به یکی از نمایندگی های شرکت پاندا در شهرهایی نظیر، تهران، مشهد، یزد، اصفهان و… و در روش اینترنتی، خرید و سفارش عمده از طریق سایت معتبر پاندا انجام می شود. بی شک، سریع ترین و راحت ترین روش جهت خریداری تشک مهمان سبک، خرید آنلاین می باشد.

انواع تولید تشک مسافرتی

انواع تولید تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی به دو نوع زیپ دار و معمولی تقسیم می شوند. تشک های زیپ دار اگرچه قیمت بالاتری دارند، اما دارای مزیت هایی همچون مرغوبیت بالا، اطمینان مشتریان از نوع الیاف به کار رفته، قابل شستشو بودن ، است. هر دو نوع تشک دارای کیفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه است و مشتریان با خیالی آسوده می توانند اقدام به سفارش آن نمایند.

تشک مسافرتی با الیاف آکاردئون

تشک مسافرتی با الیاف آکاردئون

آکاردئون یکی از مرغوب ترین الیاف های مصرفی در تشک های مسافرتی می باشد. این الیاف به صورت رشته های نازک و باریک و فشرده است که هر چقدر آکاردئون بیشتر باشد، آن تشک از مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *