خرید تشک مسافرتی ارزان و عمده از کارخانه

خرید تشک مسافرتی ارزان از طریق شرکت های تولیدی مختلف از جمله شرکت پاندا امکان پذیر است. این شرکت انواع مختلفی از تشک های مسافرتی را با قیمتی ارزان به مشتریان ارائه می نماید. تشک های مسافرتی به قیمت عمده و مستقیم از کارخانه انجام می شود.

تشک های مسافرتی سبک هستند و به راحتی جا به جا می شوند. هم چنین فضای کمی را اشغال میکنند. خرید تشک مسافرتی ارزان، یکی از فاکتور های مهم مشتریان برای سفارش عمده می باشد. این نوع تشک ها، قیمت های متفاوتی را دارند، زیرا از الیاف متنوعی از قبیل لایکو، آکاردئون، اسفنج و … پر می شوند که در نهایت در قیمت گذاری آن تاثیر گذار هستند. علاوه بر الیاف، جنس پارچه مصرفی، وزن تشک، سایز نیز موجب متغیر بودن قیمت در خرید تشک مسافرتی می شود.

خرید حضوری تشک مسافرتی ارزان

خرید حضوری تشک مسافرتی ارزان

با وجود گسترش فروش آنلاین، در میان مشتریان ، افرادی هستند که خرید حضوری را به خرید اینترنتی ترجیح می دهند. شرکت پاندا با داشتن نمایندگی های فروش در شهرهای مختلف مانند، تهران، یزد، اصفهان، مشهد و … این شرایط را برای این دسته از مشتریان فراهم کرده است.

تشک های مسافرتی لایکو

تشک های مسافرتی لایکو

لایکو از الیاف طبیعی و مرغوب به شمار می رود. به صورت رشته ای بسیار نازک و باریک و به رنگ سفید می باشد. این الیاف نرم و قابل انعطاف و از وزن سبکی برخوردار است. ضد رطوبت می باشد و قابل شستشو نیز می باشد. استفاده این الیاف در تشک مسافرتی مرغوبیت و کیفیت آن را افزایش می دهد.

تشک مسافرتی ارزان و مرغوب ابر

تشک مسافرتی ارزان و مرغوب ابر

اگر به دنبال تشک مسافرتی ارزان و با کیفیت می گردید، تشک مسافرتی ابری و یا اسفنجی گزینه ی خوبی برای انتخاب مشتریان می باشد. در تولید این تشک از الیاف ابر استفاده می شود. این نوع تشک بیشتر برای مصارف خوابگاهی، آموزشگاهی و … دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *