بازار فروش عمده انواع تشک مهمان

انواع تشک مهمان ، با طرح و مدل های متنوعی توسط شرکت پاندا به مشتریان ارائه می شود. این شرکت با هدف جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر همواره تلاش می کند و توانسته در این زمینه بسیار موفق عمل کند. تشک های مهمان به دلیل مرغوبیت و سبک بودن دارای مشتریان زیادی می باشد. این نوع تشک ها به راحتی قابل جا به جایی هستند.

تشک های مهمان در سایز های مختلف استاندارد تولید می شود و از الیاف های متنوعی از قبیل آکاردئون، لایکو، پشم شیشه، ابر و… پر می شوند. این الیاف ها دارای کیفیت های مختلف هستند و وزن های متفاوتی را ایجاد می نمایند. انواع تشک مهمان به دو نوع زیپ دار و معمولی تقسیم می شوند و بنا به درخواست مشتریان هر کدام از تشک های مهمان  قابل سفارش می باشند.

نحوه ی خرید انواع تشک مهمان

نحوه ی خرید انواع تشک مهمان

برای خرید انواع تشک های مهمان از دو روش حضوری و اینترنتی می توان اقدام کرد. بی شک آسان ترین روش جهت سفارش عمده، خرید آنلاین و اینترنتی می باشد. در میان مشتریان افرادی هستند که همچنان خرید حضوری را به خرید آنلاین ترجیح می دهند و این افراد با مراجعه به یکی از نمایندگی های معتبر شرکت پاندا که شهرهای مختلف وجود دارند اقدام کرد.

تشک های مهمان یک نفره

تشک های مهمان یک نفره

تشک های یک نفره مهمان نسبت به تشک های دو نفره دارای تنوع و فروش بیشتری می باشد. این نوع تشک ها در ابعاد استاندارد ۹۰* ۱۹۰ در وزن سه کیلوگرم می باشد و در قالب مدل های فانتزی، بادی، عروسکی و … تولید می شود.

صادرات تشک های مهمان

صادرات تشک های مهمان

صادرات به عنوان یک امر مهم در سودآوری کشور محسوب می شود. شرکت پاندا در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و به خوبی انواع تشک های مهمان را در بسته بندی های مناسب و مرغوب به کشورهایی نظیر ارمنستان، عراق، پاکستان و … صادر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *