مرکز پخش انواع مدل تشک مسافرتی نوزاد با قیمت تولیدی

انواع مدل تشک مسافرتی نوزاد ، توسط یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های تولیدی، شرکت پاندا تولید و عرضه می شود. امروزه یکی از لوازمات ضروری تهیه سیسمونی تشک مسافرتی نوزاد به شمار می رود. زیرا با کمک آن حمل و نقل نوزاد راحت و سبک است.

در تولید این نوع تشک ها از الیاف و متریال مرغوب و ضد آلرژی استفاده شده است تا باعث بروز حساسیت های پوستی برای نوزادان نشود. انواع مدل تشک مسافرتی نوزاد در قالب دخترانه و پسرانه ارائه می شود و به صورت ست بالش و تشک هستند و زیبایی خاصی را برای تشک ایجاد می کند. مراکز پخش این نوع تشک ها از جمله نمایندگی های این شرکت می باشد که در شهرهای مختلفی از قبیل تهران، مشهد، یزد، اصفهان و … وجود دارند و مشتریان می توانند تشک مسافرتی نوزاد را به صورت عمده سفارش دهند.

خرید اینترنتی انواع مدل تشک مسافرتی نوزاد

خرید اینترنتی انواع مدل تشک مسافرتی نوزاد

امروزه ، با گسترش فعالیت های اینترنتی برای خرید انواع تشک های مسافرتی به راحتی می توان از این طریق اقدام کرد. سایت معتبر پاندا با در نظر گرفتن لیست قیمت و تولیدات بروز شده، موجب رفاه مشتریان شده است و با خیالی آسوده خریداران ثبت سفارش عمده تشک های مورد نظر خود را انجام می دهند.

تشک مسافرتی نوزاد بازی

تشک مسافرتی نوزاد بازی

یکی از خلاقانه ترین تولیدات تشک، تشک بازی نوزاد می باشد. این تشک ها سبک هستند و از الیاف ضد حساسیت استفاده شده است و این تشک به گونه ای طراحی شده که می تواند تا مدت ها نوزاد شما را سرگرم کند.

تشک مسافرتی های فانتزی

تشک مسافرتی های فانتزی

تشک های فانتزی به دو صورت : ۱. از پارچه های عروسکی و فانتزی استفاده می شود. ۲. تشک ها توسط دستگاه های بروز همانند شخصیت های کارتونی و یا انیمیشنی شامل مینیون، کیتی ، ماشین ها و … دوخته می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *