مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران از کارخانه اصفهان

مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران، انواع مختلفی از تشک های مسافرتی را به مشتریان ارائه می کند. یکی از مراکز فروش تشک مسافرتی ، شرکت پاندا از کارخانه اصفهان می باشد که در مراکز فروش تهران فعالیت می کند. تشک های مسافرتی تنوع زیادی در کاربرد پارچه و الیاف دارد که متناسب به سفارش مشتریان قابل فروش و ارائه می باشد.

به طور کلی تشک مسافرتی در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. تشک مسافرتی زیپ دار به دلیل آگاهی خریداران از محتویات داخل تشک و همچنین قابل شستشو بودن آن، گرانتر از نوع معمولی است و از کیفیت بالاتری برخوردار است. مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران ، تشک مسافرتی زیپ دار و معمولی را در تنوع مدل و طرح ارائه می کند.

خرید از مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران

خرید از مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران

با توجه به پیشرفت و مرسوم شدن خرید و سفارش آنلاین، افرادی هستند که سفارش حضوری را به اینترنتی ترجیح می دهند. شرکت پاندا دارای نمایندگی های فروش در شهرهای مختلفی مانند، مشهد، تهران، یزد و …و هم چنین با مراجعه به سایت معتبر این شرکت امکان خرید انواع مختلف تشک های مسافرتی فراهم شده است.

صادرات انواع تشک مسافرتی پاندا

صادرات انواع تشک مسافرتی پاندا

شرکت پاندا، با تولید تشک مسافرتی مرغوب و با کیفیت به خوبی توانسته است در زمینه ی صادرات فعالیت کند. صادرات نقش مهمی را در سودآوری کشور و شرکت تولیدی دارد. از این رو شرکت پاندا تشک مسافرتی مرغوب را در بسته بندی های مناسب به کشورهای مختلف نظیر، پاکستان، عراق، ارمنستان و … صادر می کند.

الیاف مصرفی در تولید تشک مسافرتی

الیاف مصرفی در تولید تشک مسافرتی

الیاف های مختلفی هستند که در تولید تشک مسافرتی استفاده می شود. آکاردئون، لایکو، پشم شیشه، ابر و … . هر کدام از این الیاف ها درجه مرغوبیت و کیفیت متفاوتی دارند که بر اساس نوع و وزن آن ها، قیمت های متفاوتی را نیز ایجاد می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *