قیمت تشک مسافرتی کودک ارزان و با کیفیت

قیمت تشک مسافرتی کودک توسط شرکت های تولید کننده تعیین می شود که این قیمت ها تحت تاثیر چند عامل از جمله وزن تشک، الیاف و پارچه ی به کار رفته در تشک، سایز و ابعاد . این عوامل موجب تنوع مدل و قیمت در تشک های مسافرتی می باشد. تشک های مسافرتی سبک هستند و به راحتی جابجا می شوند. این نوع تشک ها از الیاف های متنوعی که ضد حساسیت و آلرژی هستند ، پر می شوند که بر اساس سفارشات مشتریان نوع الیاف کاربردی تعیین می شود.

تشک مسافرتی کودک ، یکی از اقلام ضروری سیسمونی به شمار می رود و به صورت ست بالش و تشک ارائه می شود. قیمت تشک مسافرتی کودک پاندا از قیمتی ارزان و مقرون به صرفه برخوردار است. دلیل امر حذف واسطه ها است و به صورت مستقیم از کارخانه خریداری می شود.

قیمت تشک مسافرتی کودک در خرید اینترنتی

قیمت تشک مسافرتی کودک در خرید اینترنتی

قیمت خرید تشک مسافرتی به صورت اینترنتی تفاوتی با خرید حضوری از نمایندگی ها ندارد. بنابراین خرید اینترنتی از شرکت پاندا، از مزیت بیشتری برخوردار می باشد. سایت این شرکت هرچند ساعت یکبار و به صورت مداوم به روز رسانی می شود تا اطلاعات شفاف و دقیقی را در اختیار مشتریان قرار دهد.

تشک مسافرتی نوزاد لبه دار

تشک مسافرتی نوزاد لبه دار

یکی از تولیدات خلاقانه و به روز شرکت پاندا، تشک مسافرتی نوزاد لبه دار می باشد. الیاف و پارچه به مار رفته در آن نیز، ضد حساسیت میباشد تا آسیبی را به پوست نوزاد وارد نمند. لبه های موجود در اطراف تشک مانع از غلت زدن نوزاد می شود.

تولید تشک مسافرتی یک نفره

تولید تشک مسافرتی یک نفره

تشک مسافرتی یک نفره نسبت به سایر تشک ها از فروش بیشتری برخوردار است . اغلب این تشک ها سبک و در وزن های سه کیلوگرمی هستند. الیافی که داخل این تشک ها را پر میکند متنوع است و بنابراین با هر نوع سلیقه و نیاز مشتریان قابل سفارش می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *