مرکز فروش تشک مسافرتی برای صادرات به عراق

مرکز فروش تشک مسافرتی در شهرهای مختلف، انواع مختلفی از تشک های مسافرتی را به مشتریان ارائه میکند. یکی از مراکز فروش تشک مسافرتی مربوط به شرکت پاندا می باشد. این شرکت تشک مسافرتی مرغوب و با کیفیت را با قیمتی ارزان به مشتریان عرضه می کند.

تشک مسافرتی پاندا جایگاه ویژه ای را در بازار رقابتی تشک ، پیدا کرده است و همواره مورد استقبال مشتریان واقع شده است. زیرا تنوع مدل و طرح های این شرکت ، متناسب با سلیقه ی خریداران می باشد. مرکز فروش تشک مسافرتی پاندا، علاوه بر توزیع انواع تشک مسافرتی در بازار داخلی، گام بلندی را در زمینه ی صادرات و توزیع تشک های مسافرتی به کشورهای مختلف از جمله عراق برداشته است. تشک های صادراتی به کشور عراق در بسته بندی های مناسب و با کیفیت ارائه می شوند.

مرکز فروش تشک مسافرتی برای خرید حضوری

مرکز فروش تشک مسافرتی برای خرید حضوری

در میان مشتریان ، افرادی هستند که با توجه به رشد خرید و فروش اینترنتی، خرید حضوری را ترجیح می دهند. شرکت پاندا برای رفاه این دسته از مشتریان دارای نمایندگی های فروش در شهرهای مختلف می باشد که به صورت عمده انواع تشک های مسافرتی را به فروش می رسانند.

تولید تشک مسافرتی عروسکی

تولید تشک مسافرتی عروسکی

یکی از جدیدترین تشک های تولیدی پاندا، تشک های عروسکی می باشد که اغلب بر اساس شخصیت های کارتونی نظیر، باب اسفنجی، کیتی، مینیون و … دوخته می شوند. این تشک ها نه تنها در سایز کودک حتی در سایز بزرگسال نیز قابل سفارش می باشد و با استقبال بسیار خوب مشتریان رو به رو شده است.

تشک های مسافرتی یک نفره

تشک های مسافرتی یک نفره

تشک مسافرتی یک نفره از پرفروش ترین سایزهای انواع تشک مسافرتی است. این تشک ها تنوع زیادی در مدل و نوع الیاف کاربردی دارد. تشک های یک نفره مسافرتی اغلب در وزن های سه کیلوگرمی و در ابعاد ۹۰ * ۱۹۰ می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *