بهترین مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران

مرکز فروش تشک مسافرتی در تهران دارای مشتریان بسیار زیادی است زیرا در کنار فروش در داخل کشور به صورت عمده، به کشورهایی نظیر افغانستان، ترکیه، ارمنستان و آذربایجان و … صادر می شود. تشک مسافرتی سبک و به راحتی قابل حمل است به همین دلیل گزینه ی خوبی برای ملزومات سفر محسوب می شود. الیاف استفاده شده در تشک مسافرتی شامل الیاف هالو، لایکو، پشم شیشه شیشه و … است. که بسیار باکیفیت است و تداوم بالایی را به تشک می بخشد.

تشک های مسافرتی تنها لوازم سفر محسوب نمی شود زیرا به دلیل کیفیت بالای آن به عنوان تشک مهمان نیز قابل استفاده است.بیشتر تشک های مسافرتی حاصل تولید کارخانه های اصفهان، مشهد، تهران، یزد هستند. در این میان تولیدات تهران بیشتر صادراتی محسوب می شود.

تشک های مسافرتی بادی

تشک های مسافرتی بادی

تشک مسافرتی بادی از پرفروش ترین تشک های مسافرتی است زیرا توسط دو پمپ معمولی و برقی پر میشود که پس از استفاده باد آن خالی می شود و فضای بسیار کمی را اشغال میکند . تشک های مسافرتی بادی از نوع برقی گران تر از معمولی آن است . در هر حال هر دو نوع طرفداران خود را دارد.

دفتر فروش تشک در تهران

دفتر فروش تشک در تهران

برای خریداری تشک میتوان به نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر و مختلف در تهران مراجعه کرد. یکی از بهترین نمایندگی ها، مرکز فروش پاندا در تهران است که با خریداری به صورت عمده میتوان با قیمتی مناسب و بی واسطه خریداری نمود. هم چنین شرکت پاندا این امکان را برای مشتریان به وجود آورده تا خریداری از طریق سایت و مجازی در اتلاف وقت مشتری جلوگیری کند.

تشک مسافرتی دونفره

تشک مسافرتی دونفره

تشک مسافرتی دونفره در لیست بهترین تولیدات پاندا قرار گرفته است و از جنس رویه فلامنت و پارچه های اعلای دیگر به کار رفته است. شرکت پاندا علاوه بر تولید تشک مسافرتی دونفره، تشک های نوزادی و یک نفره ، ست خواب مسافرتی و … را نیز تولید می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *